terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Zakres działań naszych psychologów online

Nasza poradnia psychologiczna zapewnia pełen zakres usług i specjalistycznej pomocy w formie spotkań online.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla dorosłych

terapia małżeństw

Terapia par

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Ostrowie Wielkopolskim - zarezerwuj wizytę online

Nie zwlekaj i umów się na konsultację online do jednego z naszych specjalistów. Uzyskasz u nas pomoc bez długiego oczekiwania na wizytę.

Psycholog online dla mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Podjęcie decyzji z psychologiem jest pierwszym krokiem do rozwiązania trudności dotyczących zdrowia psychicznego. W zależności od Twojego samopoczucia nasi specjaliści dobiorą Ci właściwą formę pomocy.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa to konsultacja psychologiczna, która ma na celu zdobycie wszystkich ważnych informacji na temat Pacjenta i komunikowanych przez niego trudności. Po ich zakończeniu specjalista dopasowuje rodzaj terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocy skierowana do dorosłych, dzieci i młodzieży. Specjalista zawsze indywidualnie dopasowuje terapię do zapotrzebowania Pacjenta. Ma ona za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi w przypadku stresującej sytuacji w życiu lub w problemach z dostosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc dla osób czy rodzin, które doświadczyły w swoim życiu nagłego kryzysu psychicznego. Stanowi ona pierwszą pomoc emocjonalną i ma za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

Kiedy pomagają konsultacje psychologiczne?

Przechodzisz ciężki okres w życiu i nie potrafisz znaleźć rozwiązania swojego problemu? Nie bój się umówić spotkania. W jakich sytuacjach warto umówić się na konsultację z psychoterapeutą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • zmagasz się z przewlekle obniżonym nastrojem,
 • cierpisz przez niepowodzenia w życiu,
 • masz problem z samoakceptacją,
 • nie możesz poradzić sobie z traumami z przeszłości,
 • przeżywasz trudne dni,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie jesteś w stanie poradzić sobie ze stratą kogoś bliskiego,
 • zmagasz się z problemami wychowawczymi,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • cierpisz na poważną chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak wygląda

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, w trakcie której psycholog przeprowadza szczegółowy wywiad z Pacjentem i na jego podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Dzięki rozpoznaniu problemu Pacjenta będzie on w stanie dobrać najlepszy sposób wsparcia. Pierwsze spotkania zazwyczaj są bardzo stresujące dla Pacjentów. Przed wizytą u psychologa zapisz gdzieś to, co sprawia Ci trudność, aby później prościej było Ci o nich opowiedzieć na pierwszym spotkaniu. Pamiętaj – psychoterapia jest dla Ciebie, a nasi psychologowie zadbają o to, aby zapewnić Ci komfortowe warunki oraz poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego

Poznaj najlepszych specjalistów, którzy tworzą Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Samulik

Magdalena Samulik

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Ewa Klusek

Ewa Klusek

Psycholog

Aleksandra Cieloch

Aleksandra Cieloch

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Skorzystaj z pomocy psychologa na wyciągnięcie ręki

Potrzebujesz wsparcia psychologicznego? Dzięki Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali możesz skorzystać z pomocy specjalistów bez wychodzenia z domu. Umów się na terapię online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne gdziekolwiek jesteś.

Psycholog Ostrów Wielkopolski - najczęściej zadawane pytania

Rozwiej rozwiej wszelkie dotyczące psychoterapii.

Dobrego psychologa poznasz po tym, że do swojej pracy podchodzi w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem. Jest skuteczny w tym, co robi i działa zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Dobry specjalista nie ocenia, jest cierpliwy i uważnie przysłuchuje się swoim Pacjentom, dzięki czemu ci czują się zrozumiani i akceptowani. Co więcej, przestrzega tajemnicy zawodowej, a podczas konsultacji zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje różne usługi i sposoby leczenia. Psycholog przeprowadza konsultacje, stawia diagnozę oraz zapewnia pomoc w przypadku różnego rodzaju trudności emocjonalnych. Zapewnia również pierwszą pomocą w sytuacjach kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta prowadzi psychoterapię, leczy zaburzenia psychiczne i pomaga radzić sobie z trudnościami emocjonalnymi i zaburzeniami lękowymi. Psychiatra to lekarz, który specjalizuje się w leczeniu zaburzeń i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z trójki specjalistów ma prawo do wystawiania recept.


Nie wiesz, do którego specjalisty umówić wizytę? Zarezerwuj konsultację psychologiczną u dowolnego specjalisty, a sami dobierzemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog doskonale wie, jak wesprzeć Pacjenta w ciężkiej sytuacji, która go dotknęła. Ciągłe rozwijanie się i zdobywane doświadczenie sprawiają, że będziesz w jego towarzystwie czuł się komfortowo i swobodnie. Psycholog nie ocenia i nie krytykuje, a wszystko to, co mu przekażesz podczas spotkania jest objęte tajemnicą zawodową.
Pomoc psychologiczna to skuteczna pomoc, która pomoże Ci powrócić do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która nie jest z Tobą związana emocjonalnie, przez to jest w stanie obiektywnie spojrzeć na Twoje problemy. Dzięki regularnym wizytom u specjalisty będziesz mógł pokonać trudności, z którymi do tej pory nie byłeś w stanie sobie poradzić, wyleczyć zaburzenia psychiczne, polepszyć relacje z bliskimi osobami, polepszyć komfort życia oraz zyskać pewność siebie i podnieść swoją samoocenę.
Pomoc psychologiczna może być krótkoterminowa lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która forma terapii będzie dla Ciebie właściwa. Największe znaczenie ma pierwszy krok, którym jest umówienie wizyty. Resztę zrobią za Ciebie nasi specjaliści, którzy dopasują terapię do Twojego problemu i Twoich potrzeb.
Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzą wykształceni i doświadczeni psychologowie posiadający odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do wykonywania swojego zawodu. Do swoich pacjentów podchodzą profesjonalnie oraz z dużą dozą zrozumienia.
Aby zarezerwować termin u specjalisty, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i wybierz odpowiedni termin.
Jedna sesja psychologiczna trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego

Szczególną uwagę zwracamy na wsparcie psychologiczne osobom LGBT+. Jest to nieocenione wsparcie dla osób, które próbują określić własną orientację seksualną oraz płeć psychiczną. Odmienna orientacja seksualna czy kłopoty z określeniem własnej płci psychicznej to żaden powód do wstydu. Każdy z nas ma takie samo prawo do tego, aby żyć w zgodzie ze samym sobą.

W naszym społeczeństwie przyznanie się do odmienności wymaga dużej odwagi, a osoby ze środowiska LGBT+ narażone są przez to na szereg krzywdzących sytuacji ze strony innych osób. Stereotypowy model rodziny jest dla nich krzywdzący i powoduje ogromny stres, który niejednokrotnie przyczynia się trudności z samoakceptacją i odnalezieniem się w społeczeństwie.

Psychoterapia dla osób LGBT+ pozwala nauczyć się samoakceptacji, tego, jak radzić sobie z krytyką ze strony społeczeństwa, a także, jak nie stracić poczucia własnej wartości.

 

Nie tłum w sobie emocji – jak każdy człowiek masz prawo dążyć do osobistego szczęścia. Skorzystaj z pomocy psychologicznej dla osób LGBT+ specjalistów Mentali i naucz się żyć szczęśliwie, bo na to zasługujesz.

dobry psycholog Ostrów Wielkopolski psychoterapia dzieci