terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Obszar działań naszych psychologów online

Nasze centrum psychologiczne gwarantuje pełen zakres usług i specjalistycznej pomocy w formie spotkań online.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych

terapia małżeństw

Terapia par

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Piastowie - zarezerwuj wizytę online

Nie zwlekaj i umów się na konsultację online do jednego z naszych specjalistów. U nas otrzymasz pomoc bez długiego czekania na wizytę.

Psycholog online dla mieszkańców Piastowa przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Chęć spotkania ze specjalistą to pierwszy krok do rozwiązania trudności związanych ze zdrowiem psychicznym. W zależności od Twojego samopoczucia nasi specjaliści dopasują do Ciebie właściwą formę pomocy.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa to konsultacja psychologiczna, która ma na celu zdobycie wszystkich ważnych informacji na temat Pacjenta i zgłaszanych przez niego problemów. Następnie specjalista ustala rodzaj i schemat prowadzenia terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocy skierowana do dorosłych, dzieci i młodzieży. Psycholog zawsze w sposób indywidualne dopasowuje terapię do zapotrzebowania Pacjenta. Pomoc psychologiczna za zadanie pomóc odzyskać równowagę w przypadku stresującej sytuacji w życiu lub w przypadku problemów z przystosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc dla osób czy rodzin, które doświadczyły w swoim życiu nagłego kryzysu psychicznego. Stanowi ona pierwszą pomoc emocjonalną i ma na celu pomoc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

W jakich sytuacjach konsultacje psychologiczne online są pomocne?

Przechodzisz ciężki okres w życiu i nie możesz znaleźć rozwiązania swojego problemu? Nie wahaj się zarezerwować terminu. W jakich sytuacjach warto umówić się na konsultację ze specjalistą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • masz przewlekle obniżony nastrój,
 • cierpisz przez niepowodzenia w życiu,
 • masz problem z samoakceptacją,
 • nie radzisz sobie z traumami z przeszłości,
 • przeżywasz trudne chwile,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie jesteś w stanie poradzić sobie z utratą kogoś bliskiego,
 • zmagasz się z problemami wychowawczymi,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • cierpisz na poważną chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak wygląda

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, w trakcie której specjalista przeprowadza wywiad z Pacjentem i na jego podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Rozpoznanie problemu pomaga w doborze jak najlepszego wsparcia. Początkowym spotkaniom bardzo często towarzyszy ogromny stres. Przed spotkaniem z psychologiem zanotuj gdzieś to, co sprawia Ci trudność, aby później prościej było Ci o nich opowiedzieć podczas spotkania. Zapamiętaj – psychoterapia jest dla Ciebie, a nasi psychologowie zadbają o to, żeby zapewnić Ci przyjazne warunki oraz poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Piastowa

Poznaj najlepszych specjalistów, którzy tworzą Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Czarnecka

Magdalena Czarnecka

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Sonia Zdziebło

Sonia Zdziebło

Psycholog

Dominika Czech

Dominika Czech

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Skorzystaj z pomocy psychologa na wyciągnięcie ręki

Potrzebujesz pomocy psychologa? Dzięki specjalistom z Mentali możesz skorzystać z pomocy psychologa bez wychodzenia z domu. Umów wizytę online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne bez względu na to, gdzie mieszkasz.

Psycholog Piastów - FAQ (najczęściej zadawane pytania)

Rozwiej wszystkie swoje dotyczące spotkań z psychologiem.

Dobrego specjalistę poznasz po tym, że do swojej pracy podchodzi w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem. Jest skuteczny w tym, co robi i działa zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Dobry specjalista nie ocenia, cechuje się cierpliwością i uważnie słucha swoich Pacjentów, dzięki czemu ci zyskują poczucie zrozumienia i akceptacji. Co więcej, przestrzega tajemnicy zawodowej, a podczas terapii zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje różne usługi i sposoby leczenia. Psycholog przeprowadza konsultacje, stawia diagnozę oraz pomaga w przypadku różnego rodzaju trudności emocjonalnych. Zapewnia także pierwsze wsparcie w sytuacjach kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta prowadzi psychoterapię, leczy zaburzenia psychiczne i pomaga radzić sobie z trudnościami emocjonalnymi i zaburzeniami lękowymi. Psychiatra jest lekarzem, który specjalizuje się w zaburzeniach i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z trójki specjalistów może wystawiać recepty.


Nie wiesz, do którego specjalisty umówić wizytę? Zarezerwuj konsultację psychologiczną u dowolnego specjalisty, a sami dobierzemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog doskonale wie, jak pomóc Pacjentowi w trudnej sytuacji, która go dotknęła. Ciągłe rozwijanie się i zdobywane doświadczenie sprawiają, że w jego towarzystwie będziesz czuł się pewnie i swobodnie. Psycholog nie będzie Cię oceniał ani krytykował, a wszystko, co dotyczy Waszych spotkań jest objęte tajemnicą zawodową.
Pomoc psychologiczna jest po to, żeby pomóc wrócić Ci do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która w żaden sposób nie jest związana z Tobą emocjonalnie, dzięki czemu może obiektywnie spojrzeć na Twoje trudności. Dzięki regularnym spotkaniom w gabinecie będziesz potrafił problemy, z którymi do tej pory nie byłeś w stanie sobie poradzić, wyleczyć zaburzenia psychiczne, polepszyć relacje z ważnymi dla siebie osobami, poprawić jakość życia oraz zyskać pewność siebie i podnieść swoją samoocenę.
Pomoc psychologiczna może być krótko lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która forma terapii będzie dla Ciebie odpowiednia. Najważniejszy jest pierwszy krok i umówienie się na wizytę. Resztę zrobią za Ciebie specjaliści z Mentali, którzy dopasują odpowiednią terapię do Twojego problemu i wszystkich Twoich potrzeb.
Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzą wykształceni i doświadczeni psychologowie posiadający odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do pełnienia swojego zawodu. Do swoich pacjentów podchodzą profesjonalnie oraz z dużą dozą empatii.
Aby umówić się na konsultację online, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i wybierz pasujący termin.
Jedno spotkanie online z terapeutą trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Piastowa

Szczególną uwagę zwracamy na wsparcie psychologiczne osobom LGBT+. Jest to skuteczne wsparcie dla osób, które próbują określić własną orientację seksualną oraz płeć psychiczną. Odmienna orientacja seksualna czy kłopoty z określeniem własnej płci psychicznej nie są powodem do wstydu. Każdy z nas ma takie samo prawo do tego, żeby być szczęśliwym.

W naszym kraju przyznanie się do odmienności wymaga dużej odwagi, a osoby należące do LGBT+ narażone są przez to na wiele nieprzyjemnych sytuacji ze strony całego społeczeństwa. Stereotypowy model rodziny jest dla osób LGBT+ raniący i generuje bardzo duży stres, który niejednokrotnie jest przyczyną trudności z samoakceptacją i odnalezieniem się w świecie.

Celem psychoterapii jest:

 • zaakceptowanie samego siebie,
 • nauczenie się jak nie stracić poczucia własnej wartości,
 • poznanie sposobów na radzenie sobie z krytyką ze strony społeczeństwa.
 

Nie tłum w sobie emocji – jak każdy masz prawo dążyć do osobistego szczęścia. Skorzystaj z pomocy psychologicznej dla osób LGBT+ specjalistów Mentali i naucz się żyć szczęśliwiena własnych zasadach.

dobry psycholog Piastów psychoterapia dzieci