terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Obszar usług naszych psychologów online

Nasze centrum psychologiczne gwarantuje pełen zakres usług i specjalistycznej pomocy w formie spotkań online.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla dorosłych

terapia małżeństw

Terapia par

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Radomiu - umów wizytę online

Nie zwlekaj i umów się na konsultację online do jednego z naszych terapeutów. U nas otrzymasz pomoc bez długiego czekania na wizytę.

Psycholog online dla mieszkańców Radomia przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Chęć spotkania ze specjalistą jest pierwszym krokiem do rozwiązania trudności dotyczących zdrowia psychicznego. W zależności od Twojego samopoczucia nasi specjaliści dopasują do Ciebie odpowiednią formę wsparcia.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa traktowana jest jako konsultacja psychologiczna, która polega na uzyskaniu wszystkich ważnych informacji na temat Pacjenta i zgłaszanych przez niego trudności. Następnie specjalista dobiera rodzaj i schemat prowadzenia terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocyskierowana zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci i młodzieży. Psycholog zawsze w sposób indywidualne dobiera terapię do zapotrzebowania Pacjenta. Pomoc psychologiczna za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi w przypadku stresującej sytuacji życiowej lub w przypadku problemów z dostosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc zarówno dla całych rodzin, jak i pojedynczych osób, które doświadczyły w swoim życiu nagłego kryzysu psychicznego. Stanowi ona pierwszą pomoc emocjonalną i ma na celu pomoc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

W jakich sytuacjach konsultacje psychologiczne online okażą się skuteczne?

Przechodzisz ciężki okres w życiu i nie potrafisz znaleźć rozwiązania problemu? Nie bój się umówić spotkania. W jakich sytuacjach warto umówić się na konsultację z psychoterapeutą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • masz przewlekle obniżony nastrój,
 • cierpisz z powodu niepowodzeń w życiu lub w relacjach z innymi ludźmi,
 • masz problem z samoakceptacją,
 • nie radzisz sobie z traumatycznymi doświadczeniami z przeszłości,
 • przeżywasz ciężkie dni,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie możesz poradzić sobie z utratą kogoś bliskiego,
 • zmagasz się z problemami wychowawczymi,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • zdiagnozowano u Ciebie ciężką chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak wygląda

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, podczas której specjalista przeprowadza wstępny wywiad z Pacjentem i na jego podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Rozpoznanie problemu pomaga w doborze jak najlepszego wsparcia. Pierwsze spotkania zazwyczaj są bardzo stresujące dla Pacjentów. Przed spotkaniem z psychologiem zanotuj na kartce to, co sprawia Ci trudność, żeby później łatwiej było Ci o nich opowiedzieć podczas spotkania. Pamiętaj – terapia jest dla Ciebie, a nasi specjaliści zadbają o to, żeby zapewnić Ci komfortowe warunki oraz poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Radomia

Poznaj doświadczonych specjalistów, którzy tworzą nasze centrum psychoterapii i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Samulik

Magdalena Samulik

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Ewa Klusek

Ewa Klusek

Psycholog

Aleksandra Cieloch

Aleksandra Cieloch

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Umów się na terapię online

Potrzebujesz pomocy psychologicznej? Dzięki Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali możesz skorzystać z pomocy specjalistów bez wychodzenia z domu. Umów wizytę online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne bez względu na to, gdzie mieszkasz.

Psycholog Radom - FAQ (najczęściej zadawane pytania)

Rozwiej swoje wątpliwości dotyczące psychoterapii.

Dobrego psychologa poznasz po tym, że do swojej pracy podchodzi profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Jest skuteczny w tym, co robi i przestrzega zasad etyki zawodowej. Dobry specjalista nie ocenia, wykazuje się cierpliwością i uważnie przysłuchuje się swoim Pacjentom, dzięki czemu ci zyskują poczucie zrozumienia i akceptacji. Co więcej, przestrzega tajemnicy zawodowej, a podczas konsultacji zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje inny zakres usług i sposobów leczenia. Psycholog przeprowadza konsultacje, stawia diagnozę oraz zapewnia pomoc w przypadku różnego rodzaju trudności emocjonalnych. Zapewnia również pierwsze wsparcie w przypadku sytuacji kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta prowadzi psychoterapię, leczy zaburzenia psychiczne i pomaga radzić sobie z trudnościami emocjonalnymi i zaburzeniami lękowymi. Psychiatra jest lekarzem, który specjalizuje się w zaburzeniach i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z trójki specjalistów może wystawiać recepty.


Nie wiesz, kogo wybrać? Skorzystaj z konsultacji psychologicznej u dowolnego specjalisty, a sami dopasujemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog wie, jak pomóc Pacjentowi w trudnej sytuacji, w której się znalazł. Ciągłe rozwijanie się i zdobywane doświadczenie sprawiają, że w jego towarzystwie będziesz czuł się pewnie i swobodnie. Psycholog nie będzie Cię oceniał ani krytykował, a wszystko to, co dotyczy Waszych spotkań jest objęte tajemnicą zawodową.
Pomoc psychologiczna jest po to, żeby pomóc wrócić Ci do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która w żaden sposób nie jest związana z Tobą emocjonalnie, dzięki czemu jest w stanie obiektywnie spojrzeć na Twoje trudności. Dzięki regularnym spotkaniom ze specjalistą będziesz mógł pokonać trudności, z którymi do tej pory nie mogłeś sobie poradzić, wyleczyć zaburzenia psychiczne, poprawić więzi z ważnymi dla siebie osobami, polepszyć komfort życia oraz zyskać pewność siebie i podnieść swoją samoocenę.
Pomoc psychologiczna może być krótkoterminowa lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która psychoterapia będzie dla Ciebie odpowiednia. Największe znaczenie ma pierwszy krok, którym jest umówienie wizyty. Resztę zrobią za Ciebie nasi specjaliści, którzy dopasują terapię do Twojego problemu i wszystkich Twoich potrzeb.
Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzą wykształceni i doświadczeni psychologowie posiadający odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do wykonywania swojego zawodu. Do każdego pacjenta podchodzą profesjonalnie oraz z dużą dozą zrozumienia.
Aby umówić się na konsultację online, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i zarezerwuj odpowiedni termin.
Jedno spotkanie online z psychologiem trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Radomia

Szczególną uwagę zwracamy na wsparcie psychologiczne osobom LGBT+. Jest to skuteczne wsparcie dla osób, które starają się swoją orientację seksualną oraz osobowość. Odmienna orientacja seksualna czy trudności z określeniem swojej płci psychicznej to żaden powód do wstydu. Każdy ma takie samo prawo do tego, żeby być szczęśliwym.

W naszym kraju przyznanie się do odmienności wymaga odwagi, a osoby ze środowiska LGBT+ narażone są przez to na wiele nieprzyjemnych sytuacji ze strony całego społeczeństwa. Stereotypowy model rodziny jest dla nich raniący i generuje bardzo duży stres, który bardzo często jest przyczyną problemów z zaakceptowaniem samego siebie i znalezieniem własnego miejsca w świecie.

Celem psychoterapii dla osób LGBT+ jest nauczenie się, jak akceptować samego siebie, jak nie stracić poczucia własnej wartości oraz jak radzić sobie z krytyką ze strony innych osób.

 

Nie tłum w sobie emocji – jak każdy człowiek masz prawo dążyć do prywatnego szczęścia. Zaufaj specjalistom Mentali i naucz się żyć szczęśliwiena własnych zasadach.

dobry psycholog Radom psychoterapia dzieci