terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Zakres usług naszych psychologów online

Nasze centrum psychologiczne zapewnia pełen zakres usług i specjalistycznej pomocy w formie spotkań online.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych

terapia małżeństw

Terapia małżeństw

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Rzeszowie - umów wizytę online

Nie odkładaj tego na później i umów się na konsultację online do jednego z naszych specjalistów. U nas otrzymasz pomoc bez długiego czekania na wizytę.

Psycholog online dla mieszkańców Rzeszowa przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Podjęcie decyzji ze specjalistą to pierwszy krok w kierunku rozwiązania problemów związanych ze zdrowiem psychicznym. W zależności od Twojego samopoczucia nasi specjaliści dopasują do Ciebie odpowiednią formę pomocy.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa traktowana jest jako konsultacja psychologiczna, która ma na celu zgromadzenie wszystkich ważnych informacji na temat Pacjenta i komunikowanych przez niego trudności. Następnie specjalista dobiera rodzaj i schemat prowadzenia terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocy, z której mogą skorzystać zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież. Psycholog zawsze w sposób indywidualne dopasowuje terapię do zapotrzebowania Pacjenta. Ma ona za zadanie pomóc odzyskać równowagę w przypadku stresującej sytuacji w życiu lub w problemach z dostosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc zarówno dla całych rodzin, jak i pojedynczych osób, które doświadczyły nagłego kryzysu w życiu. Jest to pierwsza pomoc emocjonalna i ma za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

W jakich sytuacjach konsultacje psychologiczne online są pomocne?

Przechodzisz ciężki okres w życiu i nie możesz znaleźć rozwiązania swojego problemu? Nie wahaj się umówić spotkania. Kiedy warto zdecydować się na konsultację z psychoterapeutą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • ciągle masz obniżony nastrój,
 • cierpisz z powodu niepowodzeń w życiu lub w relacjach z innymi ludźmi,
 • masz problem z samoakceptacją,
 • nie radzisz sobie z traumami z przeszłości,
 • przeżywasz ciężkie dni,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie możesz poradzić sobie z utratą bliskiej osoby,
 • zmagasz się z problemami wychowawczymi,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • cierpisz na poważną chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak przebiega

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, w trakcie której psycholog przeprowadza szczegółowy wywiad z Pacjentem i na jego podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Rozpoznanie problemu pomaga w doborze jak najlepszego wsparcia. Początkowym wizytom najczęściej towarzyszy duży stres. Przed spotkaniem z psychologiem zapisz na kartce swoje problemy, aby później prościej było Ci o nich opowiedzieć podczas wizyty. Pamiętaj – terapia jest dla Ciebie, a nasi psychologowie dołożą wszelkich starań, żeby zapewnić Ci przyjazne warunki i poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Rzeszowa

Poznaj doświadczonych specjalistów, którzy tworzą Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Samulik

Magdalena Samulik

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Ewa Klusek

Ewa Klusek

Psycholog

Aleksandra Cieloch

Aleksandra Cieloch

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Skorzystaj z pomocy psychologa na wyciągnięcie ręki

Potrzebujesz pomocy psychologicznej? Dzięki Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali możesz skorzystać z pomocy psychologicznej bez wychodzenia z domu. Umów wizytę online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne gdziekolwiek jesteś.

Psycholog Rzeszów - najczęściej zadawane pytania

Rozwiej wszystkie swoje dotyczące wizyty u psychologa.

Dobrego psychologa poznasz po tym, że do swojej pracy podchodzi profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. W swoich działaniach jest skuteczny oraz działa zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Dobry psychoterapeuta lub psycholog nie ocenia, jest cierpliwy i uważnie przysłuchuje się swoim Pacjentom, dzięki czemu ci czują się zrozumiani i akceptowani. Co więcej, dochowuje tajemnicy zawodowej, a podczas spotkań zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje inny zakres usług i sposobów leczenia. Psycholog przeprowadza konsultacje, stawia diagnozę oraz zapewnia pomoc w przypadku trudności emocjonalnych. Zapewnia też pierwszą pomocą w przypadku sytuacji kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta odpowiada za psychoterapię, zajmuje się leczeniem zaburzeń psychicznych i pomaga w przypadku trudności emocjonalnych i zaburzeń lękowych. Psychiatra to lekarz, który specjalizuje się w zaburzeniach i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z całej trójki ma prawo do wystawiania recept.


Nie wiesz, do którego specjalisty umówić wizytę? Zarezerwuj konsultację psychologiczną u dowolnego specjalisty, a sami dobierzemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog wie, jak wesprzeć Pacjenta w ciężkiej sytuacji, która go dotknęła. Ciągłe rozwijanie się i doświadczenie sprawiają, że w jego towarzystwie będziesz czuć się komfortowo i swobodnie. Psycholog nie ocenia i nie krytykuje, a wszystko to, co dotyczy Waszych spotkań jest objęte tajemnicą zawodową.
Pomoc psychologiczna to skuteczna pomoc w powrocie do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która w żaden sposób nie jest związana z Tobą emocjonalnie, w związku z tym potrafi obiektywnie spojrzeć na Twoje trudności. Dzięki regularnym spotkaniom ze specjalistą możesz rozwiązać problemy, z którymi do tej pory Cię przerastały, wyleczyć zaburzenia psychiczne, polepszyć relacje z bliskimi osobami, polepszyć komfort życia oraz zyskać pewność siebie i podnieść swoją samoocenę.
Pomoc psychologiczna może być krótkoterminowa lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która psychoterapia będzie dla Ciebie odpowiednia. Najważniejszy jest pierwszy krok i umówienie wizyty. Resztę zrobią za Ciebie nasi specjaliści, którzy dobiorą odpowiednią terapię do Twojego problemu i wszystkich Twoich potrzeb.
Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzą wykształceni i doświadczeni psychologowie posiadający odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do wykonywania swojego zawodu. Do swoich pacjentów podchodzą w sposób profesjonalny oraz z dużą dozą zrozumienia.
Aby umówić się na konsultację online, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i zarezerwuj pasujący termin.
Jedna sesja psychologiczna trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Rzeszowa

Szczególną uwagę zwracamy na pomoc psychologiczna osobom LGBT+. Jest to nieocenione wsparcie dla osób, które próbują określić swoją orientację seksualną oraz płeć psychiczną. Odmienna orientacja seksualna czy kłopoty z ustaleniem własnej płci psychicznej nie powinny być powodem do wstydu. Każdy z nas ma takie samo prawo do tego, aby żyć w zgodzie ze samym sobą.

W naszym kraju wyjście przed szereg wymaga odwagi, a osoby ze środowiska LGBT+ narażone są przez to na wiele nieprzyjemnych sytuacji ze strony całego społeczeństwa. Stereotypowy model rodziny jest dla osób LGBT+ krzywdzący i powoduje ogromny stres, który często prowadzi do trudności z samoakceptacją i odnalezieniem własnego miejsca w społeczeństwie.

Celem psychoterapii jest:

 • zaakceptowanie samego siebie,
 • nauczenie się jak nie stracić poczucia własnej wartości,
 • poznanie sposobów na radzenie sobie z krytyką ze strony społeczeństwa.
 

Nie tłum w sobie emocji – jak każdy masz prawo dążyć do osobistego szczęścia. Zaufaj profesjonalistom Mentali i naucz się żyć szczęśliwiena własnych zasadach.

dobry psycholog Rzeszów psychoterapia dzieci