terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Zakres usług naszych psychologów online

Nasza poradnia psychologiczna gwarantuje pełen zakres usług i specjalistycznego wsparcia w formie spotkań online.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych

terapia małżeństw

Terapia małżeństw

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Skarżysku-Kamiennym - umów się na wizytę online

Nie odkładaj tego na później i umów się na konsultację online do jednego z naszych specjalistów. U nas otrzymasz pomoc bez długiego oczekiwania na wizytę.

Psycholog online dla mieszkańców Skarżyska-Kamiennego przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Podjęcie decyzji z psychologiem jest pierwszym krokiem do rozwiązania trudności związanych ze zdrowiem psychicznym. W zależności od Twojej kondycji nasi specjaliści dostosują do Ciebie właściwą formę pomocy.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa to konsultacja psychologiczna, która polega na uzyskaniu wszystkich ważnych informacji na temat Pacjenta i zgłaszanych przez niego problemów. Następnie specjalista ustala rodzaj i schemat prowadzenia terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocy, z której mogą skorzystać zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież. Psycholog zawsze w sposób indywidualne dopasowuje terapię do zapotrzebowania Pacjenta. Pomoc psychologiczna za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi w przypadku stresującej sytuacji w życiu lub w problemach z dostosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc zarówno dla całych rodzin, jak i pojedynczych osób, które doświadczyły nagłego kryzysu w życiu. Jest to pierwsza pomoc emocjonalna i ma za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

W jakich sytuacjach konsultacje psychologiczne online okażą się skuteczne?

Mierzysz się z ciężkim okresem w życiu i nie możesz znaleźć rozwiązania problemu? Nie bój się zarezerwować terminu. Kiedy warto zdecydować się na konsultację z psychoterapeutą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • ciągle masz obniżony nastrój,
 • cierpisz z powodu niepowodzeń w życiu lub w relacjach z innymi ludźmi,
 • masz problem z samoakceptacją,
 • nie możesz poradzić sobie z traumami z przeszłości,
 • przeżywasz ciężkie dni,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie możesz poradzić sobie ze stratą bliskiej osoby,
 • zmagasz się z problemami wychowawczymi,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • cierpisz na poważną chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak się przygotować

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, podczas której specjalista przeprowadza wstępny wywiad z Pacjentem i na jego podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Rozpoznanie problemu pomaga w doborze jak najlepszego wsparcia. Pierwsze spotkania zazwyczaj są bardzo stresujące dla Pacjentów. Przed spotkaniem z psychologiem zanotuj na kartce swoje problemy, żeby później prościej było Ci o nich opowiedzieć podczas wizyty. Pamiętaj – terapia jest dla Ciebie, a nasi psychologowie zadbają o to, aby zapewnić Ci komfortowe warunki i poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Skarżyska-Kamiennego

Poznaj najlepszych specjalistów, którzy tworzą Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Samulik

Magdalena Samulik

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Ewa Klusek

Ewa Klusek

Psycholog

Aleksandra Cieloch

Aleksandra Cieloch

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Skorzystaj z pomocy psychologa na wyciągnięcie ręki

Potrzebujesz pomocy psychologicznej? Dzięki specjalistom z Mentali możesz skorzystać z pomocy specjalistów bez wychodzenia z domu. Umów wizytę online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne bez względu na to, gdzie jesteś.

Psycholog Skarżysko-Kamienna - najczęściej zadawane pytania

Rozwiej swoje wątpliwości dotyczące spotkań z psychologiem.

Dobrego psychologa poznasz po tym, że do swoich zadań podchodzi w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem. Jest skuteczny w tym, co robi i działa zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Dobry psychoterapeuta lub psycholog nie ocenia, cechuje się cierpliwością i uważnie przysłuchuje się swoim Pacjentom, dzięki czemu ci zyskują poczucie zrozumienia i akceptacji. Co więcej, przestrzega tajemnicy zawodowej, a podczas wizyt zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje inny zakres usług i sposobów leczenia. Psycholog przeprowadza konsultacje, stawia diagnozę oraz pomaga w przypadku trudności emocjonalnych. Zapewnia też pierwsze wsparcie w sytuacjach kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta prowadzi psychoterapię, leczy zaburzenia psychiczne i pomaga radzić sobie z trudnościami emocjonalnymi i zaburzeniami lękowymi. Psychiatra to lekarz, który specjalizuje się w leczeniu zaburzeń i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z całej trójki może wystawiać recepty.


Nie wiesz, do którego specjalisty umówić wizytę? Wybierz konsultację psychologiczną u dowolnego specjalisty, a sami dopasujemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog wie, jak wesprzeć Pacjenta w trudnej sytuacji, w której się znalazł. Ciągłe rozwijanie się i zbierane doświadczenie sprawiają, że w jego towarzystwie będziesz czuł się pewnie i swobodnie. Psycholog nie będzie Cię oceniał ani krytykował, a wszystko, co dotyczy Waszych spotkań jest objęte tajemnicą zawodową.
Pomoc psychologiczna to skuteczna pomoc w powrocie do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która nie jest z Tobą związana emocjonalnie, dzięki czemu potrafi obiektywnie spojrzeć na Twoje trudności. Dzięki regularnym wizytom u specjalisty będziesz potrafił problemy, z którymi do tej pory Cię przerastały, wyleczyć zaburzenia psychiczne, poprawić więzi z ważnymi dla siebie osobami, poprawić jakość życia oraz zyskać pewność siebie i podwyższyć swoją samoocenę.
Pomoc psychologiczna może być krótko lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która forma terapii będzie dla Ciebie właściwa. Najważniejszy jest pierwszy krok i umówienie się na wizytę. Resztę zrobią za Ciebie specjaliści z Mentali, którzy dopasują odpowiednią terapię do Twojego problemu i wszystkich Twoich potrzeb.
Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzą wykształceni i doświadczeni psychologowie posiadający odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do wykonywania swojego zawodu. Do swoich pacjentów podchodzą profesjonalnie oraz z dużą dozą empatii.
Aby umówić wizytę online, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i wybierz odpowiedni termin.
Jedno spotkanie online z psychologiem trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Skarżyska-Kamiennego

Szczególną uwagę zwracamy na wsparcie psychologiczne osobom LGBT+. Jest to skuteczne wsparcie dla osób, które starają się własną orientację seksualną oraz osobowość. Odmienna orientacja seksualna czy kłopoty z ustaleniem swojej płci psychicznej nie powinny być powodem do wstydu. Każdy z nas ma takie samo prawo do tego, aby żyć w zgodzie ze samym sobą.

W naszym społeczeństwie wyjście przed szereg wymaga dużej odwagi, a osoby ze środowiska LGBT+ narażone są przez to na szereg przykrych sytuacji ze strony innych osób. Stereotypowy model rodziny jest dla osób LGBT+ krzywdzący i generuje ogromny stres, który niejednokrotnie przyczynia się problemów z samoakceptacją i odnalezieniem własnego miejsca w społeczeństwie.

Psychoterapia dla osób LGBT+ pozwala nauczyć się samoakceptacji, tego, jak radzić sobie z krytyką ze strony innych osób, a także, jak nie stracić poczucia własnej wartości.

 

Nie tłum w sobie emocji – jak każdy człowiek masz prawo dążyć do prywatnego szczęścia. Zaufaj specjalistom Mentali i naucz się żyć szczęśliwie, bo na to zasługujesz.

dobry psycholog Skarżysko-Kamienna psychoterapia dzieci