terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Obszar usług naszych psychologów online

Nasze centrum psychologiczne gwarantuje pełen zakres usług i specjalistycznej pomocy w formie spotkań online.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla dorosłych

terapia małżeństw

Terapia małżeństw

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Sochaczewie - umów się na wizytę online

Nie zwlekaj i umów się na konsultację online do jednego z naszych specjalistów. Udzielimy Ci pomocy bez długiego oczekiwania na wizytę.

Psycholog online dla mieszkańców Sochaczewa przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Podjęcie decyzji ze specjalistą to pierwszy krok do rozwiązania trudności dotyczących zdrowia psychicznego. W zależności od Twojego samopoczucia nasi specjaliści dostosują do Ciebie odpowiednią formę wsparcia.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa traktowana jest jako konsultacja psychologiczna, która ma na celu uzyskanie niezbędnych informacji na temat Pacjenta i komunikowanych przez niego trudności. Następnie specjalista ustala rodzaj i schemat prowadzenia terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocy skierowana do dorosłych, dzieci i młodzieży. Psycholog zawsze w sposób indywidualne dopasowuje pomoc do zapotrzebowania Pacjenta. Ma ona za zadanie pomóc odzyskać równowagę w przypadku stresującej sytuacji życiowej lub w problemach z dostosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc zarówno dla całych rodzin, jak i pojedynczych osób, które doświadczyły nagłego kryzysu w życiu. Jest to pierwsza pomoc emocjonalna i ma za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

W jakich sytuacjach konsultacje psychologiczne online okażą się skuteczne?

Przechodzisz ciężki okres w życiu i nie możesz znaleźć rozwiązania problemu? Nie bój się umówić spotkania. Kiedy warto umówić się na konsultację z psychoterapeutą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • masz przewlekle obniżony nastrój,
 • cierpisz z powodu niepowodzeń w życiu lub w relacjach z innymi ludźmi,
 • nie potrafisz się zaakceptować,
 • nie możesz poradzić sobie z traumatycznymi doświadczeniami z przeszłości,
 • przeżywasz ciężkie chwile,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie możesz poradzić sobie z utratą kogoś bliskiego,
 • masz problemy wychowawcze,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • cierpisz na poważną chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak przebiega

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, w trakcie której specjalista przeprowadza wywiad z Pacjentem i na tej podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Rozpoznanie problemu pomaga w doborze jak najlepszej pomocy. Pierwszym wizytom bardzo często towarzyszy ogromny stres. Przed spotkaniem z psychologiem zanotuj gdzieś to, co sprawia Ci trudność, żeby później prościej było Ci o nich opowiedzieć podczas wizyty. Zapamiętaj – psychoterapia jest dla Ciebie, a nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, żeby zapewnić Ci komfortowe warunki i poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Sochaczewa

Poznaj doświadczonych specjalistów, którzy tworzą nasze centrum psychoterapii i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Samulik

Magdalena Samulik

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Ewa Klusek

Ewa Klusek

Psycholog

Aleksandra Cieloch

Aleksandra Cieloch

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Skorzystaj z pomocy psychologa na wyciągnięcie ręki

Potrzebujesz pomocy psychologicznej? Dzięki Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali możesz skorzystać z pomocy psychologa bez wychodzenia z domu. Umów wizytę online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne gdziekolwiek mieszkasz.

Psycholog Sochaczew - FAQ (najczęściej zadawane pytania)

Rozwiej swoje wątpliwości dotyczące psychoterapii.

Dobrego specjalistę poznasz po tym, że do swojej pracy podchodzi w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem. Jest skuteczny w tym, co robi i działa zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Dobry specjalista nie ocenia, wykazuje się cierpliwością i uważnie przysłuchuje się swoim Pacjentom, dzięki czemu ci zyskują poczucie zrozumienia i akceptacji. Co więcej, dochowuje tajemnicy zawodowej, a podczas konsultacji zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje różne usługi i sposoby leczenia. Psycholog przeprowadza konsultacje, stawia diagnozę oraz pomaga w przypadku w przypadku pojawienia się emocjonalnych. Zapewnia również doraźne wsparcie w sytuacjach kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta prowadzi psychoterapię, leczy zaburzenia psychiczne i pomaga radzić sobie z trudnościami emocjonalnymi i zaburzeniami lękowymi. Psychiatra to lekarz, który specjalizuje się w leczeniu zaburzeń i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z całej trójki może wystawiać recepty.


Nie wiesz, do którego specjalisty umówić wizytę? Zarezerwuj konsultację psychologiczną u dowolnego specjalisty, a sami dopasujemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog wie, jak pomóc Pacjentowi w ciężkiej sytuacji, w której się znalazł. Jego ciągły rozwój osobisty i zbierane doświadczenie sprawiają, że w jego towarzystwie będziesz czuł się komfortowo i swobodnie. Psycholog nie będzie Cię oceniał ani krytykował, a wszystko, co mu przekażesz podczas spotkania jest objęte tajemnicą zawodową.
Pomoc psychologiczna jest po to, żeby pomóc wrócić Ci do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która w żaden sposób nie jest związana z Tobą emocjonalnie, przez to potrafi obiektywnie spojrzeć na Twoje problemy. Dzięki regularnym spotkaniom w gabinecie będziesz mógł pokonać trudności, z którymi do tej pory Cię przerastały, wyleczyć zaburzenia psychiczne, poprawić więzi z ważnymi dla siebie osobami, polepszyć jakość życia oraz zyskać pewność siebie i podwyższyć swoją samoocenę.
Pomoc psychologiczna może być krótkoterminowa lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która psychoterapia będzie dla Ciebie odpowiednia. Najważniejszy jest pierwszy krok i umówienie wizyty. Resztę zrobią za Ciebie specjaliści z Mentali, którzy dopasują odpowiednią terapię do Twojego problemu i Twoich potrzeb.
Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzą wykształceni i doświadczeni psychologowie posiadający odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do pełnienia swojego zawodu. Do każdego pacjenta podchodzą w sposób profesjonalny oraz z dużą dozą zrozumienia.
Aby zarezerwować termin u specjalisty, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i zarezerwuj odpowiedni dla siebie termin.
Jedna sesja psychologiczna trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Sochaczewa

Szczególną uwagę zwracamy na wsparcie psychologiczne osobom LGBT+. Jest to skuteczne wsparcie dla osób, które próbują określić własną orientację seksualną oraz płeć psychiczną. Odmienna orientacja seksualna czy też problem z ustaleniem swojej płci psychicznej nie są powodem do wstydu. Każdy ma takie samo prawo do tego, aby być szczęśliwym.

W naszym społeczeństwie wyjście przed szereg wymaga odwagi, a osoby ze środowiska LGBT+ narażone są przez to na szereg krzywdzących sytuacji ze strony całego społeczeństwa. Stereotypowy model rodziny jest dla nich raniący i powoduje bardzo duży stres, który bardzo często przyczynia się trudności z samoakceptacją i odnalezieniem własnego miejsca w świecie.

Celem psychoterapii dla osób LGBT+ jest nauczenie się, jak akceptować samego siebie, jak nie stracić poczucia własnej wartości oraz jak radzić sobie z krytyką ze strony innych osób.

 

Nie zamykaj się w sobie – jak każdy masz prawo dążyć do osobistego szczęścia. Zaufaj profesjonalistom Mentali i naucz się żyć szczęśliwiena własnych zasadach.

dobry psycholog Sochaczew psychoterapia dzieci