terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Zakres działań naszych psychologów online

Nasza poradnia psychologiczna zapewnia pełen zakres usług i specjalistycznego wsparcia w formie spotkań online dla wszystkich członków rodziny. Tutaj znajdziesz to, czego potrzebujesz.

psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych

terapia małżeństw

Terapia par

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Terapia dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Starachowicach - zarezerwuj wizytę online

Potrzebujesz pomocy dla siebie lub swoich bliskich członków rodziny? Nie zwlekaj i umów się na konsultację online do jednego z naszych terapeutów. Uzyskasz u nas pomoc bez długiego oczekiwania na wizytę.

Psycholog online dla mieszkańców Starachowic przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Decyzja o spotkaniu z psychologiem jest pierwszym krokiem w kierunku rozwiązania trudności związanych ze zdrowiem psychicznym. W zależności od Twojego samopoczucia nasi specjaliści dobiorą Ci właściwą formę pomocy.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa traktowana jest jako konsultacja psychologiczna, która polega na uzyskaniu wszystkich ważnych informacji na temat Pacjenta i zgłaszanych przez niego problemów. Po ich zakończeniu specjalista dopasowuje rodzaj terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocyskierowana do dorosłych, dzieci i młodzieży. Specjalista zawsze indywidualnie dopasowuje pomoc do zapotrzebowania Pacjenta. Ma ona za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi w przypadku stresującej sytuacji w życiu lub w problemach z dostosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc zarówno dla całych rodzin, jak i pojedynczych osób, które doświadczyły nagłego kryzysu w życiu. Jest to pierwsza pomoc emocjonalna i ma za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

W jakich sytuacjach konsultacje psychologiczne online są pomocne?

Masz ciężki okres w życiu i nie potrafisz znaleźć rozwiązania swojego problemu? Nie wahaj się umówić wizyty. Psychoterapia indywidualna pomoże Ci zrozumieć siebie i swoje trudności. Kiedy warto zdecydować się na konsultację z psychoterapeutą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • zmagasz się z przewlekle obniżonym nastrojem,
 • cierpisz z powodu niepowodzeń w życiu lub w relacjach z innymi ludźmi,
 • masz problem z samoakceptacją,
 • nie możesz poradzić sobie z traumami z przeszłości,
 • przeżywasz ciężkie dni,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • doświadczasz zaburzeń lękowych,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie radzisz sobie ze stratą kogoś bliskiego,
 • zmagasz się z problemami wychowawczymi,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • zdiagnozowano u Ciebie ciężką chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak się do niej przygotować

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, w trakcie której specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad z Pacjentem i na jego podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Dzięki rozpoznaniu problemu Pacjenta będzie on w stanie dobrać najlepszy sposób wsparcia. Pierwsze spotkania zazwyczaj są bardzo stresujące dla Pacjentów. Przed wizytą u psychologa zanotuj gdzieś to, co sprawia Ci problem, żeby później prościej było Ci o nich opowiedzieć podczas wizyty. Pamiętaj – terapia jest dla Ciebie, a nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, żeby zapewnić Ci przyjazne warunki oraz poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Starachowic

Poznaj najlepszych specjalistów, którzy tworzą nasze centrum psychoterapii i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Samulik

Magdalena Samulik

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Ewa Klusek

Ewa Klusek

Psycholog

Aleksandra Cieloch

Aleksandra Cieloch

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Skorzystaj z pomocy psychologa online

Potrzebujesz wsparcia psychologicznego? Dzięki specjalistom z Mentali możesz skorzystać z pomocy psychologicznej bez wychodzenia z domu. Umów się na terapię online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne bez względu na to, gdzie mieszkasz.

Psycholog Starachowice - FAQ (najczęściej zadawane pytania)

Rozwiej rozwiej wszelkie dotyczące psychoterapii.

Dobrego specjalistę poznasz po tym, że do swojej pracy podchodzi profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Jest skuteczny w tym, co robi i przestrzega zasad etyki zawodowej. Dobry specjalista nie ocenia, cechuje się cierpliwością i uważnie słucha swoich Pacjentów, dzięki czemu ci czują się zrozumiani i akceptowani. Co więcej, przestrzega tajemnicy zawodowej, a podczas konsultacji zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje różne usługi i sposoby leczenia. Psycholog przeprowadza konsultacje, stawia diagnozę oraz pomaga w przypadku trudności emocjonalnych. Zapewnia także pierwsze wsparcie w sytuacjach kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta prowadzi psychoterapię, leczy zaburzenia psychiczne i pomaga radzić sobie z trudnościami emocjonalnymi. Pomaga ona także w sytuacji zaburzeń lękowych. Psychiatra to lekarz, który specjalizuje się w zaburzeniach i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z całej trójki ma prawo do wystawiania recept.

Nie wiesz, kogo wybrać? Wybierz konsultację psychologiczną u dowolnego specjalisty, a sami dobierzemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog doskonale wie, jak pomóc Pacjentowi w ciężkiej sytuacji, w której się znalazł. Jego ciągły rozwój osobisty i doświadczenie sprawiają, że będziesz w jego towarzystwie czuć się komfortowo i swobodnie. Psycholog nie ocenia i nie krytykuje, a wszystko to, co dotyczy Waszych spotkań jest objęte tajemnicą zawodową.
Pomoc psychologiczna to skuteczna pomoc, która pomoże Ci powrócić do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która nie jest z Tobą związana emocjonalnie, przez to jest w stanie obiektywnie spojrzeć na Twoje problemy. Dzięki regularnym wizytom u specjalisty możesz rozwiązać problemy, z którymi do tej pory Cię przerastały, wyleczyć zaburzenia psychiczne, poprawić więzi z ważnymi dla siebie osobami, poprawić komfort życia oraz zyskać pewność siebie i podwyższyć swoją samoocenę.

Zarówno pomoc psychologiczna dla dorosłych, jak i terapia dzieci mogą być krótkoterminowe lub długoterminowe. Nie musisz jednak wiedzieć, która psychoterapia będzie dla Ciebie odpowiednia. Największe znaczenie ma pierwszy krok, którym jest umówienie się na wizytę. Resztę zrobią za Ciebie nasi specjaliści, którzy dopasują terapię do Twojego problemu i wszystkich Twoich potrzeb.

Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzy zespół wykształconych i doświadczonych psychologów posiadających odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do pełnienia swojego zawodu. Do każdego pacjenta podchodzą w sposób profesjonalny oraz z dużą dozą empatii.
Aby zarezerwować termin u specjalisty, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i wybierz pasujący termin.
Jedno spotkanie online z terapeutą trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Starachowic

Szczególną uwagę zwracamy na pomoc psychologa osobom LGBT+. Jest to nieocenione wsparcie dla osób, które chcą własną orientację seksualną oraz osobowość. Odmienna orientacja seksualna czy trudności z określeniem własnej płci psychicznej to żaden powód do wstydu. Każdy ma takie samo prawo do tego, żeby żyć w zgodzie ze samym sobą.

W naszym kraju wyjście przed szereg wymaga dużej odwagi, a osoby ze środowiska LGBT+ narażone są przez to na wiele krzywdzących sytuacji ze strony całego społeczeństwa. Stereotypowy model rodziny jest dla nich raniący i powoduje ogromny stres, który niejednokrotnie przyczynia się problemów z samoakceptacją i odnalezieniem własnego miejsca w społeczeństwie.

Psychoterapia dla osób LGBT+ pozwala nauczyć się samoakceptacji, tego, jak radzić sobie z krytyką ze strony społeczeństwa, a także, jak nie stracić poczucia własnej wartości.

 

Nie tłum w sobie emocji – jak każdy człowiek masz prawo dążyć do osobistego szczęścia. Skorzystaj z pomocy psychologicznej dla osób LGBT+ specjalistów Mentali i naucz się żyć szczęśliwiena własnych zasadach.

dobry psycholog Starachowice psychoterapia dzieci