terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Obszar usług naszych psychologów online

Nasza poradnia psychologiczna zapewnia pełen zakres usług i specjalistycznej pomocy w formie spotkań online.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla dorosłych

terapia małżeństw

Terapia par

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Świnoujściu - zarezerwuj wizytę online

Nie odkładaj tego na później i umów się na konsultację online do jednego z naszych specjalistów. Udzielimy Ci pomocy bez długiego oczekiwania na wizytę.

Psycholog online dla mieszkańców Świnoujścia przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Decyzja o spotkaniu z psychologiem to pierwszy krok do rozwiązania trudności dotyczących zdrowia psychicznego. W zależności od Twojego samopoczucia nasi specjaliści dopasują do Ciebie właściwą formę wsparcia.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa traktowana jest jako konsultacja psychologiczna, która polega na zgromadzeniu niezbędnych informacji na temat Pacjenta i zgłaszanych przez niego trudności. Po ich zakończeniu specjalista dobiera rodzaj i schemat prowadzenia terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocy skierowana do dorosłych, dzieci i młodzieży. Specjalista zawsze w sposób indywidualne dopasowuje terapię do zapotrzebowania Pacjenta. Pomoc psychologiczna za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi w przypadku stresującej sytuacji życiowej lub w przypadku problemów z przystosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc zarówno dla całych rodzin, jak i pojedynczych osób, które doświadczyły w swoim życiu nagłego kryzysu psychicznego. Jest to pierwsza pomoc emocjonalna i ma za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

W jakich sytuacjach pomagają konsultacje psychologiczne?

Masz ciężki okres w życiu i nie możesz znaleźć rozwiązania swojego problemu? Nie wahaj się zarezerwować terminu. Kiedy warto zdecydować się na konsultację ze specjalistą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • zmagasz się z przewlekle obniżonym nastrojem,
 • cierpisz z powodu niepowodzeń w życiu lub w relacjach z innymi ludźmi,
 • masz problem z samoakceptacją,
 • nie możesz poradzić sobie z traumatycznymi doświadczeniami z przeszłości,
 • przeżywasz trudne dni,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie możesz poradzić sobie z utratą kogoś bliskiego,
 • zmagasz się z problemami wychowawczymi,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • cierpisz na poważną chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak wygląda

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, podczas której specjalista przeprowadza wywiad z Pacjentem i na tej podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Rozpoznanie problemu pomaga w doborze jak najlepszego wsparcia. Pierwsze spotkania zazwyczaj są bardzo stresujące dla Pacjentów. Przed spotkaniem z psychologiem zanotuj na kartce swoje problemy, żeby później łatwiej było Ci o nich opowiedzieć podczas wizyty. Zapamiętaj – terapia jest dla Ciebie, a nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby zapewnić Ci komfortowe warunki i poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Świnoujścia

Poznaj doświadczonych specjalistów, którzy tworzą Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Czarnecka

Magdalena Czarnecka

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Sonia Zdziebło

Sonia Zdziebło

Psycholog

Dominika Czech

Dominika Czech

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Skorzystaj z pomocy psychologa na wyciągnięcie ręki

Potrzebujesz wsparcia psychologicznego? Dzięki specjalistom z Mentali możesz skorzystać z pomocy psychologa bez wychodzenia z domu. Umów się na terapię online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne gdziekolwiek mieszkasz.

Psycholog Świnoujście - FAQ (najczęściej zadawane pytania)

Rozwiej swoje wątpliwości dotyczące wizyty u psychologa.

Dobrego psychologa poznasz po tym, że do swoich zadań podchodzi w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem. Jest skuteczny w tym, co robi i przestrzega zasad etyki zawodowej. Dobry specjalista nie ocenia, wykazuje się cierpliwością i uważnie przysłuchuje się swoim Pacjentom, dzięki czemu ci czują się zrozumiani i akceptowani. Co więcej, dochowuje tajemnicy zawodowej, a podczas terapii zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje różne usługi i sposoby leczenia. Psycholog prowadzi konsultacje, stawia diagnozę oraz zapewnia pomoc w przypadku trudności emocjonalnych. Zapewnia również pierwsze wsparcie w sytuacjach kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta prowadzi psychoterapię, zajmuje się leczeniem zaburzeń psychicznych i pomaga w przypadku trudności emocjonalnych i zaburzeń lękowych. Psychiatra to lekarz, który specjalizuje się w zaburzeniach i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z całej trójki może wystawiać recepty.


Nie wiesz, którego specjalistę wybrać? Wybierz konsultację psychologiczną u dowolnego specjalisty, a sami dopasujemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog doskonale wie, jak wesprzeć Pacjenta w ciężkiej sytuacji, w której się znalazł. Jego ciągły rozwój osobisty i zbierane doświadczenie sprawiają, że w jego towarzystwie będziesz czuć się komfortowo i swobodnie. Psycholog nie będzie Cię oceniał ani krytykował, a wszystko, co mu przekażesz podczas spotkania jest objęte tajemnicą zawodową.
Pomoc psychologiczna to skuteczna pomoc w powrocie do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która w żaden sposób nie jest związana z Tobą emocjonalnie, dlatego jest w stanie obiektywnie spojrzeć na Twoje problemy. Dzięki regularnym spotkaniom w gabinecie będziesz mógł pokonać trudności, z którymi do tej pory Cię przerastały, wyleczyć zaburzenia psychiczne, polepszyć relacje z bliskimi osobami, polepszyć jakość życia oraz zyskać pewność siebie i podwyższyć swoją samoocenę.
Pomoc psychologiczna może być krótko lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która psychoterapia będzie dla Ciebie odpowiednia. Najważniejszy jest pierwszy krok i umówienie się na wizytę. Resztę zrobią za Ciebie nasi specjaliści, którzy dobiorą odpowiednią terapię do Twojego problemu i Twoich potrzeb.
Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzy zespół wykształconych i doświadczonych psychologów posiadających odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do pełnienia swojego zawodu. Do każdego pacjenta podchodzą w sposób profesjonalny oraz z dużą dozą empatii.
Aby zarezerwować termin u specjalisty, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i wybierz pasujący termin.
Jedna sesja psychologiczna trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Świnoujścia

Szczególną uwagę zwracamy na pomoc psychologa osobom LGBT+. Jest to skuteczne wsparcie dla osób, które starają się własną orientację seksualną oraz osobowość. Odmienna orientacja seksualna czy kłopoty z określeniem własnej płci psychicznej to żaden powód do wstydu. Każdy ma takie samo prawo do tego, aby być szczęśliwym.

W naszym społeczeństwie wyjście przed szereg wymaga dużej odwagi, a osoby ze środowiska LGBT+ narażone są przez to na wiele krzywdzących sytuacji ze strony innych osób. Stereotypowy model rodziny jest dla nich krzywdzący i generuje ogromny stres, który bardzo często jest przyczyną trudności z samoakceptacją i odnalezieniem własnego miejsca w świecie.

Psychoterapia dla osób LGBT+ pozwala nauczyć się samoakceptacji, tego, w jaki sposób radzić sobie z krytyką ze strony innych osób, a także, jak nie stracić poczucia własnej wartości.

 

Nie zamykaj się w sobie – jak każdy masz prawo dążyć do osobistego szczęścia. Skorzystaj z pomocy psychologicznej dla osób LGBT+ specjalistów Mentali i naucz się żyć szczęśliwiena własnych zasadach.

dobry psycholog Świnoujście psychoterapia dzieci