terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Zakres działań naszych psychologów online

Nasze centrum psychologiczne zapewnia pełen zakres usług i specjalistycznej pomocy w formie spotkań online.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych

terapia małżeństw

Terapia par

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Wolbromiu - umów się na wizytę online

Nie odkładaj tego na później i umów się na konsultację online do jednego z naszych terapeutów. U nas otrzymasz pomoc bez długiego oczekiwania w kolejce.

Psycholog online dla mieszkańców Wolbromia przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Podjęcie decyzji z psychologiem jest pierwszym krokiem do rozwiązania problemów związanych ze zdrowiem psychicznym. W zależności od Twojego samopoczucia nasi specjaliści dostosują do Ciebie właściwą formę wsparcia.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa to konsultacja psychologiczna, która ma na celu zdobycie niezbędnych informacji na temat Pacjenta i komunikowanych przez niego problemów. Po ich zakończeniu specjalista dopasowuje rodzaj terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocyskierowana zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci i młodzieży. Psycholog zawsze w sposób indywidualne dopasowuje terapię do zapotrzebowania Pacjenta. Ma ona za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi w przypadku stresującej sytuacji w życiu lub w przypadku problemów z dostosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc dla osób czy rodzin, które doświadczyły w swoim życiu nagłego kryzysu psychicznego. Jest to pierwsza pomoc emocjonalna i ma za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

W jakich sytuacjach pomagają konsultacje psychologiczne?

Mierzysz się z ciężkim okresem w życiu i nie możesz znaleźć rozwiązania problemu? Nie wahaj się zarezerwować terminu. Kiedy warto umówić się na konsultację ze specjalistą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • ciągle masz obniżony nastrój,
 • cierpisz z powodu niepowodzeń w życiu lub w relacjach z innymi ludźmi,
 • masz problem z samoakceptacją,
 • nie radzisz sobie z traumatycznymi doświadczeniami z przeszłości,
 • przeżywasz trudne dni,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie jesteś w stanie poradzić sobie z utratą kogoś bliskiego,
 • zmagasz się z problemami wychowawczymi,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • zdiagnozowano u Ciebie poważną chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak się do niej przygotować

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, w trakcie której psycholog przeprowadza szczegółowy wywiad z Pacjentem i na jego podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Dzięki rozpoznaniu problemu Pacjenta będzie on w stanie dobrać najlepszy sposób pomocy. Pierwsze spotkania zazwyczaj są bardzo stresujące dla Pacjentów. Przed wizytą u psychologa zanotuj na kartce swoje problemy, żeby później łatwiej było Ci o nich opowiedzieć na pierwszym spotkaniu. Pamiętaj – terapia jest dla Ciebie, a nasi specjaliści zadbają o to, aby zapewnić Ci przyjazne warunki i poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Wolbromia

Poznaj najlepszych specjalistów, którzy tworzą Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Samulik

Magdalena Samulik

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Ewa Klusek

Ewa Klusek

Psycholog

Aleksandra Cieloch

Aleksandra Cieloch

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Skorzystaj z pomocy psychologa na wyciągnięcie ręki

Potrzebujesz pomocy psychologa? Dzięki specjalistom z Mentali możesz skorzystać z pomocy specjalistów bez wychodzenia z domu. Umów wizytę online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne gdziekolwiek mieszkasz.

Psycholog Wolbrom - najczęściej zadawane pytania

Rozwiej rozwiej wszelkie dotyczące psychoterapii.

Dobrego psychologa poznasz po tym, że do swoich zadań podchodzi profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. W swoich działaniach jest skuteczny oraz działa zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Dobry specjalista nie ocenia, wykazuje się cierpliwością i uważnie słucha swoich Pacjentów, dzięki czemu ci zyskują poczucie zrozumienia i akceptacji. Co więcej, przestrzega tajemnicy zawodowej, a podczas spotkań zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje różne usługi i sposoby leczenia. Psycholog przeprowadza konsultacje, stawia diagnozę oraz zapewnia pomoc w przypadku różnego rodzaju trudności emocjonalnych. Zapewnia także pierwszą pomocą w sytuacjach kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta odpowiada za psychoterapię, leczy zaburzenia psychiczne i pomaga w przypadku trudności emocjonalnych i zaburzeń lękowych. Psychiatra to lekarz, który specjalizuje się w zaburzeniach i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z całej trójki może wystawiać recepty.


Nie wiesz, do którego specjalisty umówić wizytę? Wybierz konsultację psychologiczną u dowolnego specjalisty, a sami dobierzemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog wie, jak wesprzeć Pacjenta w trudnej sytuacji, w której się znalazł. Jego ciągły rozwój osobisty i doświadczenie sprawiają, że będziesz w jego towarzystwie czuć się pewnie i swobodnie. Psycholog nie będzie Cię oceniał ani krytykował, a wszystko, co dotyczy Waszych spotkań jest objęte tajemnicą zawodową.
Pomoc psychologiczna to skuteczna pomoc, która pomoże Ci powrócić do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która w żaden sposób nie jest związana z Tobą emocjonalnie, przez to jest w stanie obiektywnie spojrzeć na Twoje trudności. Dzięki regularnym spotkaniom ze specjalistą możesz rozwiązać problemy, z którymi do tej pory Cię przerastały, wyleczyć zaburzenia psychiczne, polepszyć relacje z ważnymi dla siebie osobami, polepszyć jakość życia oraz zyskać pewność siebie i podwyższyć swoją samoocenę.
Pomoc psychologiczna może być krótkoterminowa lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która psychoterapia będzie dla Ciebie odpowiednia. Największe znaczenie ma pierwszy krok, którym jest umówienie wizyty. Resztę zrobią za Ciebie specjaliści z Mentali, którzy dopasują terapię do Twojego problemu i wszystkich Twoich potrzeb.
Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzą wykształceni i doświadczeni psychologowie posiadający odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do pełnienia swojego zawodu. Do każdego pacjenta podchodzą w sposób profesjonalny oraz z dużą dozą empatii.
Aby umówić się na konsultację online, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i wybierz odpowiedni dla siebie termin.
Jedna sesja psychologiczna trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Wolbromia

Szczególną uwagę zwracamy na wsparcie psychologiczne osobom LGBT+. Jest to skuteczne wsparcie dla osób, które chcą swoją orientację seksualną oraz płeć psychiczną. Odmienna orientacja seksualna czy kłopoty z określeniem swojej płci psychicznej nie są powodem do wstydu. Każdy z nas ma takie samo prawo do tego, aby żyć w zgodzie ze samym sobą.

W naszym kraju przyznanie się do odmienności wymaga dużej odwagi, a osoby ze środowiska LGBT+ narażone są przez to na szereg nieprzyjemnych sytuacji ze strony całego społeczeństwa. Stereotypowy model rodziny jest dla osób LGBT+ krzywdzący i generuje ogromny stres, który często prowadzi do trudności z samoakceptacją i odnalezieniem się w świecie.

Psychoterapia dla osób LGBT+ pozwala nauczyć się samoakceptacji, tego, w jaki sposób radzić sobie z krytyką ze strony społeczeństwa, a także, jak nie stracić poczucia własnej wartości.

 

Nie tłum w sobie emocji – jak każdy masz prawo dążyć do osobistego szczęścia. Zaufaj specjalistom Mentali i naucz się żyć szczęśliwie, bo na to zasługujesz.

dobry psycholog Wolbrom psychoterapia dzieci