icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
image
Wsparcie psychologiczne
icon 60 min      icon 180.00 zł
konsultacja psychologiczna dzieci i młodzieży
icon 60 min      icon 180.00 zł
Konsultacja psychologiczna
icon 60 min      icon 180.00 zł
psychoedukacja
icon 60 min      icon 180.00 zł
konsultacja psychologiczna (osoby nastoletnie)
icon 60 min      icon 180.00 zł
poradnictwo dla rodziców i opiekunów
icon 60 min      icon 180.00 zł
Konsultacja psychologiczna
icon 60 min      icon 180.00 zł
Kilka słów o mnie

Sięganie po pomoc psychologiczna jest dla wielu osób szczególnie trudne. Moją rolą jest wspieranie w tym procesie, uważne wysłuchanie oraz towarzyszenie w dążeniu do poprawy jakości życia.

W gabinecie ważna jest dla mnie współpraca z klientem i stworzenie z nim bezpiecznej, przytulnej przestrzeni, w której będzie czuć się swobodnie bez względu na swój wiek, wiarę, tożsamość czy orientację seksualną. Wierzę, że to klient jest ekspertem od swojego życia a moją rolą jest wspomaganie jego rozwoju i pomoc w napotkanych trudnościach. W swojej pracy kieruję się akceptacją i empatią, a także przestrzegam Kodeksu Etyki Psychologa. 

Pierwsze spotkania (1-3) mają charakter konsultacji psychologicznych. Jest to okazja, abym mogła zaznajomić się z tym co jest dla klienta ważne. Zapytam o powód zgłoszenia się na spotkanie. Razem zastanowimy się jaki rodzaj pomocy będzie najbardziej adekwatny do zgłaszanych trudności i celów. Moim klientom oferuję takie usługi jak konsultacja i poradnictwo psychologiczne, interwencja kryzysowa a także psychoedukacja. Współpracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą.

Udzielam wsparcia psychologicznego osobom, które:
- doświadczają dyskomfortu związanego ze zmianami w swoim życiu;
- przeżywają obawy związane z trudnymi wydarzeniami;
- odczuwają niepokój, napięcie i lęk;
- zauważają u siebie spadek motywacji lub obniżenie nastroju;
- są w kryzysie (np. strata, żałoba, rozwód, choroba i inne);
- doświadczają dużo stresu;
- mają niskie poczucie własnej wartości;
- czują utrzymujące się przygnębienie;
- mają trudności w relacjach;
- potrzebują zostać wysłuchane;
- chcą wzmocnić swoje zasoby (mocne strony);
- szukają wsparcia psychologicznego;
- cierpią z powodu bezsenności lub innych problemów ze snem;
- potrzebują pomocy w przywróceniu równowagi psychicznej;
- chcą rozwijać swoje umiejętności radzenia sobie.
Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyżej wymienionych aspektach lub innych, które są dla Ciebie ważne, zapisz się na konsultację.

Obszary konsultacji

Jestem absolwentką jednolitych stacjonarnych studiów magisterskich na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku psychologia. Realizowałam tam dwie specjalności kliniczne: Psychoterapię Zaburzeń Psychicznych oraz Psychologię Zdrowia i Choroby. Swoje kwalifikacje podnoszę m.in. poprzez udział Kursie Interwencji Kryzysowej organizowanym przez Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej we Wrocławiu. W swojej pracy wykorzystuję także narzędzia Racjonalnej Terapii Zachowań (certyfikat nr 138/2023) wywodzącej się z nurtu poznawczo-behawioralnego. Chętnie sięgam także po inne metody, na przykład relaksację czy też psychoedukację.

Swoje doświadczenie zdobywam w licznych instytucjach pomocowych. W Fundacji Sieć Przyjaciół Zdrowia Psychicznego od kilku lat jestem osobą, która udziela indywidualnego wsparcia osobom zmagającym się z kryzysem zdrowia psychicznego lub innymi trudnościami. Ponadto udzielam się jako osoba Pierwszego Kontaktu w Centrum Pomocy Dzieciom - instytucji oferującą pomoc dzieciom pokrzywdzonym przestępstwem i ich rodzinom lub opiekunom. We wspomnianym centrum współprowadziłam grupy socjoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży w wieku 11-13 oraz 14-16.

Umów się online
Wizyta online
Czy wiesz, że ...

Nawet jeśli często doświadczasz stresujących sytuacji, możesz zadbać o swój nastrój. Umów się na wizytę z psychologiem i dowiedz się, jakie czynności sprzyjają zachowaniu dobrego samopoczucia.

icon