terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Obszar działań naszych psychologów online

Nasze centrum psychologiczne gwarantuje pełen zakres usług i specjalistycznej pomocy w formie spotkań online.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla osób dorosłych

terapia małżeństw

Terapia małżeństw

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Zakliczynie - umów wizytę online

Nie zwlekaj i umów się na konsultację online do jednego z naszych terapeutów. Udzielimy Ci pomocy bez długiego czekania w kolejce.

Psycholog online dla mieszkańców Zakliczyna przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Decyzja o spotkaniu z psychologiem jest pierwszym krokiem do rozwiązania problemów dotyczących zdrowia psychicznego. W zależności od Twojej sytuacji nasi specjaliści dostosują do Ciebie właściwą formę wsparcia.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa to konsultacja psychologiczna, która polega na zgromadzeniu wszystkich ważnych informacji na temat Pacjenta i komunikowanych przez niego trudności. Następnie specjalista ustala rodzaj i schemat prowadzenia terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocy skierowana do dorosłych, dzieci i młodzieży. Specjalista zawsze indywidualnie dobiera pomoc do zapotrzebowania Pacjenta. Pomoc psychologiczna za zadanie pomóc odzyskać równowagę w przypadku stresującej sytuacji w życiu lub w przypadku problemów z przystosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc dla osób czy rodzin, które doświadczyły w swoim życiu nagłego kryzysu psychicznego. Jest to pierwsza pomoc emocjonalna i ma za zadanie pomóc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

W jakich sytuacjach konsultacje psychologiczne online są pomocne?

Mierzysz się z ciężkim okresem w życiu i nie potrafisz znaleźć rozwiązania swojego problemu? Nie wahaj się umówić spotkania. W jakich sytuacjach warto zdecydować się na konsultację z psychoterapeutą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • masz przewlekle obniżony nastrój,
 • cierpisz z powodu niepowodzeń w życiu lub w relacjach z innymi ludźmi,
 • nie potrafisz się zaakceptować,
 • nie radzisz sobie z traumatycznymi doświadczeniami z przeszłości,
 • przeżywasz ciężkie chwile,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie możesz poradzić sobie ze stratą bliskiej osoby,
 • zmagasz się z problemami wychowawczymi,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • cierpisz na poważną chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak przebiega

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, podczas której specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad z Pacjentem i na jego podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Rozpoznanie problemu pomaga w doborze jak najlepszego wsparcia. Pierwszym spotkaniom bardzo często towarzyszy duży stres. Przed wizytą u psychologa zapisz gdzieś to, co sprawia Ci trudność, aby później łatwiej było Ci o nich opowiedzieć podczas wizyty. Pamiętaj – psychoterapia jest dla Ciebie, a nasi psychologowie zadbają o to, aby zapewnić Ci komfortowe warunki oraz poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Zakliczyna

Poznaj najlepszych specjalistów, którzy tworzą Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Czarnecka

Magdalena Czarnecka

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Sonia Zdziebło

Sonia Zdziebło

Psycholog

Dominika Czech

Dominika Czech

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Skorzystaj z pomocy psychologa online

Potrzebujesz pomocy psychologicznej? Dzięki Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali możesz skorzystać z pomocy psychologicznej bez wychodzenia z domu. Umów wizytę online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne bez względu na to, gdzie jesteś.

Psycholog Zakliczyn - FAQ (najczęściej zadawane pytania)

Rozwiej rozwiej wszelkie dotyczące spotkań z psychologiem.

Dobrego psychologa poznasz po tym, że do swojej pracy podchodzi profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Jest skuteczny w tym, co robi i przestrzega zasad etyki zawodowej. Dobry specjalista nie ocenia, jest cierpliwy i uważnie słucha swoich Pacjentów, dzięki czemu ci zyskują poczucie zrozumienia i akceptacji. Co więcej, dochowuje tajemnicy zawodowej, a podczas konsultacji zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje inny zakres usług i sposobów leczenia. Psycholog prowadzi konsultacje, stawia diagnozę oraz zapewnia pomoc w przypadku różnego rodzaju trudności emocjonalnych. Zapewnia także doraźne wsparcie w przypadku sytuacji kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta prowadzi psychoterapię, zajmuje się leczeniem zaburzeń psychicznych i pomaga radzić sobie z trudnościami emocjonalnymi i zaburzeniami lękowymi. Psychiatra jest lekarzem, który specjalizuje się w leczeniu zaburzeń i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z trójki specjalistów ma prawo do wystawiania recept.


Nie wiesz, do którego specjalisty umówić wizytę? Zarezerwuj konsultację psychologiczną u dowolnego specjalisty, a sami dobierzemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog wie, jak pomóc Pacjentowi w trudnej sytuacji, w której się znalazł. Ciągłe rozwijanie się i doświadczenie sprawiają, że będziesz w jego towarzystwie czuć się pewnie i swobodnie. Psycholog nie będzie Cię oceniał ani krytykował, a wszystko to, co mu przekażesz podczas spotkania jest objęte tajemnicą zawodową.
Pomoc psychologiczna to skuteczna pomoc w powrocie do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która nie jest z Tobą związana emocjonalnie, dlatego może obiektywnie spojrzeć na Twoje problemy. Dzięki regularnym spotkaniom w gabinecie będziesz mógł pokonać trudności, z którymi do tej pory nie mogłeś sobie poradzić, wyleczyć zaburzenia psychiczne, poprawić więzi z ważnymi dla siebie osobami, poprawić komfort życia oraz zyskać pewność siebie i podnieść swoją samoocenę.
Pomoc psychologiczna może być krótkoterminowa lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która psychoterapia będzie dla Ciebie odpowiednia. Najważniejszy jest pierwszy krok i umówienie wizyty. Resztę zrobią za Ciebie specjaliści z Mentali, którzy dopasują odpowiednią terapię do Twojego problemu i wszystkich Twoich potrzeb.
Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzą wykształceni i doświadczeni psychologowie posiadający odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do pełnienia swojego zawodu. Do każdego pacjenta podchodzą profesjonalnie oraz z dużą dozą zrozumienia.
Aby zarezerwować termin u specjalisty, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i wybierz odpowiedni dla siebie termin.
Jedna sesja psychologiczna trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Zakliczyna

Szczególną uwagę zwracamy na wsparcie psychologiczne osobom LGBT+. Jest to nieocenione wsparcie dla osób, które chcą swoją orientację seksualną oraz płeć psychiczną. Odmienna orientacja seksualna czy kłopoty z ustaleniem własnej płci psychicznej nie są powodem do wstydu. Każdy ma prawo do tego, aby żyć w zgodzie ze samym sobą.

W naszym społeczeństwie przyznanie się do odmienności wymaga dużej odwagi, a osoby ze środowiska LGBT+ narażone są przez to na szereg krzywdzących sytuacji ze strony innych osób. Stereotypowy model rodziny jest dla nich krzywdzący i generuje ogromny stres, który często przyczynia się trudności z zaakceptowaniem samego siebie i odnalezieniem własnego miejsca w społeczeństwie.

Celem psychoterapii jest:

 • zaakceptowanie samego siebie,
 • nauczenie się jak nie stracić poczucia własnej wartości,
 • poznanie sposobów na radzenie sobie z krytyką ze strony społeczeństwa.
 

Nie zamykaj się w sobie – jak każdy masz prawo dążyć do osobistego szczęścia. Zaufaj specjalistom Mentali i naucz się żyć szczęśliwie, bo na to zasługujesz.

dobry psycholog Zakliczyn psychoterapia dzieci