terapia
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje
Możliwość umówienia konsultacji online
zadzwoń
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Zakres usług naszych psychologów online

Nasze centrum psychologiczne gwarantuje pełen zakres usług i specjalistycznego wsparcia w formie spotkań online.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia indywidualna dla dorosłych

terapia małżeństw

Terapia par

seksuolog

Seksuolog

terapia rodzinna

Terapia rodzinna

psychoterapia dzieci i młodzieży terapia dzieci i młodzieży

Psycholog dzieci i młodzieży

interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa

Dobry psycholog online w Zielonej Górze - umów się na wizytę online

Nie odkładaj tego na później i umów się na konsultację online do jednego z naszych terapeutów. Udzielimy Ci pomocy bez długiego czekania w kolejce.

Psycholog online dla mieszkańców Zielonej Góry przyjmujący prywatnie - czym się zajmuje

Decyzja o spotkaniu ze specjalistą to pierwszy krok do rozwiązania trudności związanych ze zdrowiem psychicznym. W zależności od Twojej sytuacji nasi specjaliści dopasują do Ciebie właściwą formę pomocy.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE​

Pierwsza wizyta u psychologa traktowana jest jako konsultacja psychologiczna, która ma na celu zdobycie wszystkich ważnych informacji na temat Pacjenta i komunikowanych przez niego problemów. Następnie specjalista dopasowuje rodzaj i schemat prowadzenia terapii.

POMOC PSYCHOLOGICZNA

Jest to forma pomocy, z której mogą skorzystać zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież. Psycholog zawsze indywidualnie dobiera terapię do zapotrzebowania Pacjenta. Pomoc psychologiczna za zadanie pomóc odzyskać równowagę w przypadku stresującej sytuacji w życiu lub w przypadku problemów z przystosowaniem się do zmian.

WSPARCIE KRYZYSOWE

Wsparcie kryzysowe to krótkoterminowa pomoc dla osób czy rodzin, które doświadczyły w swoim życiu nagłego kryzysu psychicznego. Stanowi ona pierwszą pomoc emocjonalną i ma na celu pomoc w odzyskaniu równowagi psychicznej.

W jakich sytuacjach pomagają konsultacje psychologiczne?

Masz ciężki okres w życiu i nie możesz znaleźć rozwiązania problemu? Nie bój się umówić spotkania. Kiedy warto umówić się na konsultację ze specjalistą?

Po pomoc psychologiczną powinieneś zgłosić się kiedy:

 • zmagasz się z przewlekle obniżonym nastrojem,
 • cierpisz z powodu niepowodzeń w życiu lub w relacjach z innymi ludźmi,
 • masz problem z samoakceptacją,
 • nie możesz poradzić sobie z traumami z przeszłości,
 • przeżywasz trudne chwile,
 • cierpisz na zaburzenia odżywiania,
 • wydaje Ci się, że potrzebna jest Ci porada psychologiczna,
 • nie możesz poradzić sobie z utratą bliskiej osoby,
 • zmagasz się z problemami wychowawczymi,
 • Twoje dziecko ma spektrum autyzmu,
 • cierpisz na poważną chorobę.

Pierwsza konsultacja psychologiczna online - jak się do niej przygotować

Pierwsze spotkanie to tzw. konsultacja psychologiczna, w trakcie której specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad z Pacjentem i na tej podstawie stawiana jest diagnoza psychologiczna. Rozpoznanie problemu pomaga w doborze jak najlepszego wsparcia. Pierwsze spotkania zazwyczaj są bardzo stresujące dla Pacjentów. Przed wizytą u psychologa zanotuj gdzieś swoje problemy, żeby później prościej było Ci o nich opowiedzieć na pierwszym spotkaniu. Zapamiętaj – terapia jest dla Ciebie, a nasi psychologowie zadbają o to, aby zapewnić Ci komfortowe warunki oraz poczucie bezpieczeństwa.

Nasi specjaliści dostępni online dla mieszkańców Zielonej Góry

Poznaj doświadczonych specjalistów, którzy tworzą Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali i zapewniają kompleksową opiekę.

centrum psychoterapii poradnia psychologiczna

Michalina Iżycka-Worhacz

Seksuolog / Psycholog / Psycholog dzieci i młodzieży

Magdalena Samulik

Magdalena Samulik

Psycholog dorosłych / Psychoterapeuta

Ewa Klusek

Ewa Klusek

Psycholog

Aleksandra Cieloch

Aleksandra Cieloch

Psycholog dorosłych / Psycholog dzieci

Skorzystaj z pomocy psychologa online

Potrzebujesz pomocy psychologa? Dzięki specjalistom z Mentali możesz skorzystać z pomocy psychologa bez wychodzenia z domu. Umów wizytę online i zadbaj o swoje zdrowie psychiczne bez względu na to, gdzie jesteś.

Psycholog Zielona Góra - najczęściej zadawane pytania

Rozwiej wszystkie swoje dotyczące spotkań z psychologiem.

Dobrego specjalistę poznasz po tym, że do swoich zadań podchodzi w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem. W swoich działaniach jest skuteczny oraz przestrzega zasad etyki zawodowej. Dobry psychoterapeuta lub psycholog nie ocenia, jest cierpliwy i uważnie słucha swoich Pacjentów, dzięki czemu ci czują się zrozumiani i akceptowani. Co więcej, przestrzega tajemnicy zawodowej, a podczas wizyt zapewnia komfortowe i przyjazne warunki.

Każdy ze specjalistów oferuje różne usługi i sposoby leczenia. Psycholog prowadzi konsultacje, stawia diagnozę oraz pomaga w przypadku różnego rodzaju trudności emocjonalnych. Zapewnia też doraźne wsparcie w przypadku sytuacji kryzysowych i wsparcie psychologiczne. Psychoterapeuta odpowiada za psychoterapię, zajmuje się leczeniem zaburzeń psychicznych i pomaga w przypadku trudności emocjonalnych i zaburzeń lękowych. Psychiatra to lekarz, który specjalizuje się w zaburzeniach i zdrowiu psychicznym i jako jedyny z całej trójki ma prawo do wystawiania recept.


Nie wiesz, do którego specjalisty umówić wizytę? Skorzystaj z konsultacji psychologicznej u dowolnego specjalisty, a sami dopasujemy dla Ciebie najlepszą formę pomocy.

Psycholog wie, jak wesprzeć Pacjenta w trudnej sytuacji, która go dotknęła. Ciągłe rozwijanie się i zdobywane doświadczenie sprawiają, że będziesz w jego towarzystwie czuć się komfortowo i swobodnie. Psycholog nie będzie Cię oceniał ani krytykował, a wszystko, co dotyczy Waszych spotkań jest objęte tajemnicą zawodową.
Pomoc psychologiczna jest po to, żeby pomóc wrócić Ci do zdrowia psychicznego. Psycholog to osoba, która w żaden sposób nie jest związana z Tobą emocjonalnie, przez to może obiektywnie spojrzeć na Twoje problemy. Dzięki regularnym spotkaniom w gabinecie będziesz mógł pokonać trudności, z którymi do tej pory Cię przerastały, wyleczyć zaburzenia psychiczne, poprawić relacje z ważnymi dla siebie osobami, poprawić komfort życia oraz zyskać pewność siebie i podwyższyć swoją samoocenę.
Pomoc psychologiczna może być krótko lub długoterminowa. Nie musisz jednak wiedzieć, która psychoterapia będzie dla Ciebie odpowiednia. Największe znaczenie ma pierwszy krok, którym jest umówienie się na wizytę. Resztę zrobią za Ciebie specjaliści z Mentali, którzy dobiorą odpowiednią terapię do Twojego problemu i Twoich potrzeb.
Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali tworzą wykształceni i doświadczeni psychologowie posiadający odpowiednie kwalifikacyjne i pozwolenia do wykonywania swojego zawodu. Do swoich pacjentów podchodzą w sposób profesjonalny oraz z dużą dozą empatii.
Aby umówić wizytę online, wejdź na mentali.pl w zakładkę „Umów wizytę online” i wybierz pasujący termin.
Jedno spotkanie online z psychologiem trwa zazwyczaj 50 minut.

Psychoterapia LGBT+ online dla mieszkańców Zielonej Góry

Szczególną uwagę zwracamy na wsparcie psychologiczne osobom LGBT+. Jest to skuteczne wsparcie dla osób, które starają się swoją orientację seksualną oraz płeć psychiczną. Odmienna orientacja seksualna czy kłopoty z ustaleniem własnej płci psychicznej to żaden powód do wstydu. Każdy z nas ma prawo do tego, aby żyć w zgodzie ze samym sobą.

W naszym kraju przyznanie się do odmienności wymaga dużej odwagi, a osoby ze środowiska LGBT+ narażone są przez to na szereg przykrych sytuacji ze strony całego społeczeństwa. Stereotypowy model rodziny jest dla nich raniący i powoduje bardzo duży stres, który niejednokrotnie jest przyczyną problemów z samoakceptacją i odnalezieniem się w świecie.

Celem psychoterapii jest:

 • zaakceptowanie samego siebie,
 • nauczenie się jak nie stracić poczucia własnej wartości,
 • poznanie sposobów na radzenie sobie z krytyką ze strony społeczeństwa.
 

Nie zamykaj się w sobie – jak każdy człowiek masz prawo dążyć do swojego szczęścia. Zaufaj specjalistom Mentali i naucz się żyć szczęśliwiena własnych zasadach.

dobry psycholog Zielona Góra psychoterapia dzieci