icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
image
konsultacja psychoterapeutyczna
icon 60 min      icon 300.00 zł
psychoedukacja
icon 60 min      icon 300.00 zł
konsultacja online
icon 60 min      icon 300.00 zł
Konsultacja psychologiczna
icon 60 min      icon 300.00 zł
Wsparcie psychologiczne
icon 60 min      icon 300.00 zł
poradnictwo seksuologiczne
icon 60 min      icon 300.00 zł
Wsparcie psychologiczne
icon 60 min      icon 300.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem dyplomowanym psychologiem, psychoterapeutą oraz arteterapeutką. W swojej pracy wykorzystuję nurt psychoterapii systemowej, ponieważ  wierzę, że wszyscy moi klienci mają ogromny potencjał, by dokonać w swoim życiu zmiany na lepsze. 

Prowadzę spotkania indywidualne oraz konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych, a także szkolenia o tematyce psychologiczno – rozwojowej. Specjalizuję się w leczeniu depresji, pomagam pacjentom ze stanami obniżonego nastroju, mającymi trudności ze snem oraz borykającymi się z problemami w relacjach i związkach. Służę również poradą w kwestiach skomplikowanych relacji z rodzicami i rodziną oraz w sytuacjach wystąpienia kryzysu życiowego. 

Zajmuję się również doradztwem systemowym dla osób dorosłych. 

Obszary konsultacji
Edukacja i doświadczenie

Ukończyłam studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS we Wrocławiu, a także jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W celu uzupełnienia swojego warsztatu o skuteczne narzędzia diagnostyczne ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Praktyczna Diagnoza Psychologiczna. Zdecydowałam się również na odbycie kursu psychoterapii na Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Dużą wiedzę zdobyłam podczas dwóch szkoleń Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej - Psychoterapia Systemowa Indywidualna i Rodzin na poziomie podstawowym oraz z zakresu systemowej terapii zaburzeń jedzenia, specjalność bulimia. Jestem w trakcie zaawansowanej Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzin. Posiadam także certyfikat arteterapeutki. Cały czas staram się szlifować swój warsztat i podnosić kwalifikacje, więc stale biorę udział w szkoleniach i konferencjach naukowych. 

Swoją pracę z osobami potrzebującymi pomocy w zakresie psychologii i psychoterapii rozpoczęłam w ramach praktyk w Ośrodku Terapii Zajęciowej Ostoja we Wrocławiu, gdzie miałam do czynienia z ludźmi z niepełnosprawnościami. Ogromne doświadczenie zdobyłam także udzielając się jako wolontariusz pomagający mieszkańcom gminy Siechnica – nauczyłam się pracować z ofiarami klęsk żywiołowych oraz nadużyć w formie przemocy fizycznej i emocjonalnej. 

Wchodzę w skład zespołów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Nadzwyczajnego Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Jestem autorką dwóch programów warsztatowych – „Powrót do kreatywności i uważności z malarstwem intuicyjnym” i „Pędzelkowo – kreatywna plastyka dla dzieci” oraz założycielką Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego – Mentali.  

Czy wiesz, że ...

Nierozwiązane sytuacje konfliktowe mogą znacznie pogorszyć każdą relację. Aby oczyścić atmosferę w Twoim związku, umów się na terapię par. Dzięki temu załagodzisz konflikt oraz poznasz skuteczne metody rozwiązywania ich w przyszłości.

icon