icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
image
Konsultacja psychologiczna
icon 50 min      icon 180.00 zł
konsultacja psychologiczna pary/małżeńska
icon 80 min      icon 280.00 zł
poradnictwo seksuologiczne
icon 50 min      icon 180.00 zł
psychoterapia par i małżeństw
icon 80 min      icon 280.00 zł
terapia seksuologiczna
icon 50 min      icon 180.00 zł
terapia seksuologiczna dla par
icon 80 min      icon 280.00 zł
Kilka słów o mnie

Na co dzień pracuję jako psycholog, seksuolog i trener. Dodatkowo rozwijam Pracownię Szczęścia – stronę, na której znajdziesz mnóstwo darmowej psychologicznej i seksuologicznej wiedzy. Dzięki takiej formie pracy mam szansę dotrzeć do wielu osób na różnych płaszczyznach i wspierać je w ich rozwoju oraz czerpaniu satysfakcji z relacji, pracy, a także życia jako takiego.

Podczas naszych spotkań będziesz mieć okazję zająć się sobą holistycznie i mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie wspaniała podróż. Potraktuj je jak niezwykłą przygodę po zakamarkach Twojego wewnętrznego świata. Ja ze swojej strony zrobię wszystko, aby w pełni wykorzystać czas, który spędzimy razem, by odpowiedzieć na Twoje potrzeby i cele związane z procesem. Pracuję różnymi metodami, głównie opierając się jednak na założeniach psychologii i seksuologii pozytywnej, nurcie systemowym oraz poznawczo-behawioralnym, a także terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.
 

W swojej pracy jestem uważna na to, czego potrzebujesz jako klient/ka, jednocześnie mam w sobie dużo otwartości na to, w jaki sposób Ty chcesz pracować, więc jeśli w danym momencie potrzebujesz czegoś innego, niż to, co Ci daję – wyraź to wprost. Potrzebujemy wspólnego zaangażowania w proces, byś jak najpełniej się rozwijał/a i korzystał/a z naszych spotkań.

Wierzę, że możesz wypracować swój własny sposób na satysfakcjonujące życie, a moją misją jest Ci w tym pomóc przy wykorzystaniu wiedzy naukowej. Czy pozwolisz mi, bym towarzyszyła Ci w tej podróży?


Mogę być dla Ciebie wsparciem w takich obszarach jak:

  • związki i relacje (np. problemy seksualne, otwieranie/zamykanie związku, trudności w komunikacji, kłótnie, trudności w nawiązaniu bliskości, rozwód, zdrada),
  • zdrowie seksualne (np. osłabiony/nadmierny popęd seksualny, bolesne stosunki, brak orgazmu, przekonania utrudniające seks, poliamoria, zaburzenia erekcji/nawilżenia),
  • rozwój osobisty (np. praca z emocjami, ze stresem, komunikacja, odporność psychiczna, poczucie własnej wartości),
  • rodzicielstwo i rodzina (np. kryzys płodności, wsparcie okołoporodowe, depresja poporodowa).
Obszary konsultacji

Moją wiedzę potwierdza wiele lat nauki. Jestem psychologiem praktykiem (Uniwersytet SWPS), dyplomowanym seksuologiem (Uniwersytet SWPS), terapeutką par (Dolnośląskie Centrum Psychoterapii), uczestniczką rocznego szkolenia z prowadzenia terapii dla osób dorosłych (Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej), certyfikowanym trenerem (Grupa SET) oraz diagnostą i trenerem inteligencji emocjonalnej (EI Expert). Cała wiedza, którą ode mnie dostajesz, to połączenie teorii i praktyki i znalezienie tego, co daje najlepsze rezultaty.

Swoją pracę poddaję superwizji, jednocześnie nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w branżowych kursach, szkoleniach, webinarach i konferencjach, zarówno w Polsce, jak i za granicą (m.in. TSR – I stopień – Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (2022), Terapia par – UNIQSKILLS (2021), Konsensualna niemonogamia w pracy pomocowej – Coaching Intymności / Instytut Pozytywnej Seksualności (2021), Niezbędnik psychologa/seksuologa, Uniwersytet SWPS (2020), Positive Psychology Specialization (łącznie 5 kursów), University of Pennsylvania (2020), Wstęp do terapii akceptacji i zaangażowania, Uczę się ACT (2019/2020), Positive Psychology, The University of North Carolina at Chapel Hill (2018)).

Umów się online
Wizyta online
Czy wiesz, że ...

Często, aby znaleźć rozwiązanie sytuacji kryzysowej, potrzebne jest spojrzenie "z zewnątrz". Dzięki wizycie u specjalisty możesz otrzymać pomoc i wsparcie, niezbędne do odzyskania równowagi psychicznej.

icon