icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna:  535 58 58 58
image
konsultacja psychologiczna
icon 50 min      icon 150.00 zł
konsultacja online
icon 50 min      icon 150.00 zł
konsultacja psychologiczna dzieci i młodzieży
icon 50 min      icon 150.00 zł
psychoedukacja
icon 50 min      icon 150.00 zł
psychoterapia indywidualna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem psychologiem z przygotowaniem pedagogicznym, pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym. Psychologia oraz praca z dziećmi i młodzieżą to nie tylko moja praktyka – to przede wszystkim obszary, które niezwykle mnie fascynują. Zajmuję się, między innymi wsparciem psychologicznym, psychoedukacją, a także doradztwem wychowawczym. Pomagam osobom borykającym się z trudnościami w nawiązywaniu relacji międzyludzkich, z niskim poczuciem własnej wartości czy z nieśmiałością. Służę również radą w zakresie problemów emocjonalnych, rozwojowych, trudności wychowawczych i w radzeniu sobie ze stresem. Wierzę, że każdy zgłaszający się do mnie pacjent ma wyjątkową historię i wymaga pełnego zrozumienie oraz indywidualnego podejścia. 

Pierwsze 3-4 wizyty mają charakter konsultacji psychologicznej. W przypadku dzieci do 12 roku życia pierwsze spotkanie polega na rozmowie z rodzicami, bez uczestnictwa małego pacjenta.

Obszary konsultacji
Edukacja i doświadczenie

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyłam także szkolenie z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży w Centrum CBT w Warszawie. Posiadam certyfikat trenera umiejętności społecznych (TUS). Ukończony kurs pomógł mi zrozumieć zasady reagowania w trudnych sytuacjach oraz nauczył dostosowywać metody leczenia do potrzeb pacjenta. Jestem także członkiem nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Dolnośląskim Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SUPER–ego, Poradni Ochrony Zdrowia Psychicznego, Przedszkolu Terapeutycznym (gdzie pomagałam dzieciom z autyzmem), w Dziennym Ośrodku Rehabilitacyjno-Wychowawczym oraz w Centrum Neuropsychiatrii NEUROMED. Pracowałam również w szkole i przedszkolu publicznym, a dzięki odbytemu stażowi zdobyłam wiedzę z zakresu socjoterapii. 

Systematycznie poszerzam swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach, webinariach i konferencjach naukowych.

Gabinety, w których przyjmuje ten Specjalista:
icon icon Wrocław - ul. Kiełbaśnicza 24
Czy wiesz, że ...

Im szybciej zdiagnozuje się zaburzenia psychiczne, takie jak np. nerwice lub stany lękowe, tym większa jest szansa na całkowite wyleczenie. Nie czekaj i umów się na wizytę.

icon