icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna:  535 58 58 58
image
Konsultacja psychologiczna dzieci
icon 50 min      icon 150.00 zł
Konsultacja psychologiczna młodzieży
icon 50 min      icon 150.00 zł
Psychoterapia dzieci i młodzieży
icon 50 min      icon 150.00 zł
Konsultacja (online) psychologiczna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Psychoterapia indywidualna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Konsultacja psychologiczna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Wsparcie psychologiczne
icon 50 min      icon 150.00 zł
Psychoedukacja
icon 50 min      icon 150.00 zł
Interwencja kryzysowa
icon 50 min      icon 150.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem psychologiem z przygotowaniem pedagogicznym, pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym. Psychologia oraz praca z dziećmi i młodzieżą to nie tylko moja praktyka – to przede wszystkim obszary, które niezwykle mnie fascynują. Zajmuję się, między innymi wsparciem psychologicznym, psychoedukacją, a także doradztwem wychowawczym. Pomagam osobom borykającym się z trudnościami w nawiązywaniu relacji międzyludzkich, z niskim poczuciem własnej wartości czy z nieśmiałością. Służę również radą w zakresie problemów emocjonalnych, rozwojowych, trudności wychowawczych i w radzeniu sobie ze stresem. Wierzę, że każdy zgłaszający się do mnie pacjent ma wyjątkową historię i wymaga pełnego zrozumienie oraz indywidualnego podejścia. 

Pierwsze 3-4 wizyty mają charakter konsultacji psychologicznej. W przypadku dzieci do 12 roku życia pierwsze spotkanie polega na rozmowie z rodzicami, bez uczestnictwa małego pacjenta.

Obszary konsultacji
Edukacja i doświadczenie

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyłam także szkolenie z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży w Centrum CBT w Warszawie. Posiadam certyfikat trenera umiejętności społecznych (TUS). Ukończony kurs pomógł mi zrozumieć zasady reagowania w trudnych sytuacjach oraz nauczył dostosowywać metody leczenia do potrzeb pacjenta. Jestem także członkiem nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Dolnośląskim Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SUPER–ego, Poradni Ochrony Zdrowia Psychicznego, Przedszkolu Terapeutycznym (gdzie pomagałam dzieciom z autyzmem), w Dziennym Ośrodku Rehabilitacyjno-Wychowawczym oraz w Centrum Neuropsychiatrii NEUROMED. Pracowałam również w szkole i przedszkolu publicznym, a dzięki odbytemu stażowi zdobyłam wiedzę z zakresu socjoterapii. 

Systematycznie poszerzam swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach, webinariach i konferencjach naukowych.

Gabinety, w których przyjmuje ten Specjalista:
icon icon Wrocław - ul. Kiełbaśnicza 24 (III piętro)
Czy wiesz, że ...

Każdy człowiek doświadcza zmian nastroju. Czasem przyjmują one jednak formę chorobową. Jeśli odczuwasz głęboki smutek, brak energii i chęć do wykonywania czynności, które kiedyś sprawiały Ci przyjemność, skonsultuj się ze specjalistą.

icon