icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
image
Konsultacja psychologiczna
icon 50 min      icon 180.00 zł
konsultacja online
icon 50 min      icon 180.00 zł
konsultacja psychologiczna dzieci i młodzieży
icon 50 min      icon 180.00 zł
psychoedukacja
icon 50 min      icon 180.00 zł
psychoterapia indywidualna
icon 50 min      icon 180.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem psychologiem z przygotowaniem pedagogicznym, pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym. Psychologia oraz praca z dziećmi i młodzieżą to nie tylko moja praktyka – to przede wszystkim obszary, które niezwykle mnie fascynują. Zajmuję się, między innymi wsparciem psychologicznym, psychoedukacją, a także doradztwem wychowawczym. Pomagam osobom borykającym się z trudnościami w nawiązywaniu relacji międzyludzkich, z niskim poczuciem własnej wartości czy z nieśmiałością. Służę również radą w zakresie problemów emocjonalnych, rozwojowych, trudności wychowawczych i w radzeniu sobie ze stresem. Wierzę, że każdy zgłaszający się do mnie pacjent ma wyjątkową historię i wymaga pełnego zrozumienie oraz indywidualnego podejścia. 

Pierwsze 3-4 wizyty mają charakter konsultacji psychologicznej. W przypadku dzieci do 12 roku życia pierwsze spotkanie polega na rozmowie z rodzicami, bez uczestnictwa małego pacjenta.


Przyjmuję w ramach konsultacji i wsparcia psychologicznego do końca lutego 2023. 

Obszary konsultacji
Edukacja i doświadczenie

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyłam także szkolenie z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży w Centrum CBT w Warszawie. Posiadam certyfikat trenera umiejętności społecznych (TUS). Ukończony kurs pomógł mi zrozumieć zasady reagowania w trudnych sytuacjach oraz nauczył dostosowywać metody leczenia do potrzeb pacjenta. Jestem także członkiem nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Dolnośląskim Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SUPER–ego, Poradni Ochrony Zdrowia Psychicznego, Przedszkolu Terapeutycznym (gdzie pomagałam dzieciom z autyzmem), w Dziennym Ośrodku Rehabilitacyjno-Wychowawczym oraz w Centrum Neuropsychiatrii NEUROMED. Pracowałam również w szkole i przedszkolu publicznym, a dzięki odbytemu stażowi zdobyłam wiedzę z zakresu socjoterapii. 

Systematycznie poszerzam swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach, webinariach i konferencjach naukowych.

Gabinety, w których przyjmuje ten Specjalista:
icon icon Wrocław - ul. Kiełbaśnicza 24 icon icon Online
Czy wiesz, że ...

Im szybciej zdiagnozuje się zaburzenia psychiczne, takie jak np. nerwice lub stany lękowe, tym większa jest szansa na całkowite wyleczenie. Nie czekaj i umów się na wizytę.

icon