icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna:  535 58 58 58
image
Kilka słów o mnie

Jestem dyplomowanym dietetykiem - pomagam osobom z wszelkimi zaburzeniami odżywiania. Pracuję zarówno z osobami dorosłymi, jak i z dziećmi. Pomagam osobom chcącym poprawić komfort swojego życia, a także tym, którzy zmagają się z powikłaniami w związku ze swoją nadwagą. 

Moim zdaniem skuteczne leczenie to takie, które koncentruje się na znalezieniu przyczyny, a nie tylko na zwalczaniu objawów. Do każdego pacjenta podchodzę w sposób indywidualny, gdyż uważam, że tylko takie nastawienie może pomóc zmienić nawyki żywieniowe. W swojej pracy koncentruję się na odzyskaniu przez pacjenta wewnętrznej równowagi, pełnej sprawności i osiągnięciu dobrej kondycji na długie lata.

Przygotowywane przeze mnie plany żywieniowe są dostosowane do potrzeb klientów. Jadłospisy są bardzo plastyczne i urozmaicone, więc każdy bez problemu dopasuje je do swojego trybu życia i preferencji smakowych - nie będzie się czuło potrzeby wracania do swoich starych nawyków. Udzielam także porad w kwestii zakupów spożywczych, zamienników i informacji na temat kaloryczności i wartości odżywczych posiłków.

Obszary konsultacji
Edukacja i doświadczenie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Ukończyłam studia na kierunku Żywienie Człowieka i Dietetyka. Jako że dietetyka i wszystko co z nią związane są moją ogromną pasją ciągle podnoszę swoje kwalifikacje. Zdecydowałam się na studia podyplomowe z zakresu psychodietetyki, gdyż psychologia i dietetyka ściśle się ze sobą wiążą. Wciąż rozwijam swoją wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach. Z zaciekawieniem śledzę najnowsze informacje z dziedziny oraz zapoznaje się z nowymi publikacjami i artykułami, aby czerpać wiedzę od najlepszych. 

Należę do Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, aby pomagać w działaniach mających na celu poprawę jakości życia osób borykających się z celiakią i alergią na gluten. 
 

Gabinety, w których przyjmuje ten Specjalista:
Czy wiesz, że ...

Im szybciej zdiagnozuje się zaburzenia psychiczne, takie jak np. nerwice lub stany lękowe, tym większa jest szansa na całkowite wyleczenie. Nie czekaj i umów się na wizytę.

icon