icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
image
konsultacja dietetyczna
icon 60 min      icon 180.00 zł
jadłospis 14-dniowy
icon 50 min      icon 250.00 zł
jadłospis 28-dniowy
icon 50 min      icon 400.00 zł
Konsultacja psychodietetyczna
icon 50 min      icon 180.00 zł
jadłospis dla pary
icon 60 min      icon 400.00 zł
Konsultacja psychodietetyczna dla Pary
icon 90 min      icon 250.00 zł
jadłospis dla pary
icon 60 min      icon 400.00 zł
Konsultacja psychodietetyczna dla Pary
icon 60 min      icon 250.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym oraz psychodietetykiem. W pracy z pacjentem szczególnie ważna jest dla mnie dobra relacja i to by osoba, która się u mnie pojawia czuła do mnie zaufanie. Dzięki temu jestem w stanie lepiej zrozumieć podłoże problemu, a co z tym idzie starać się rozwiązać go nie tylko powierzchownie ale i u źródła dzięki czemu elementem pracy mojej pracy z podopiecznymi są nie tylko obecne zachowania żywieniowe ale również całe schematy, które do takich zachowań czy problemów doprowadziły.

Komponując jadłospis staram się robić to taki sposób, by był on dopasowany do indywidualnych potrzeb pacjenta i stał się przyjemnym, nowym elementem życia a nie jedynie krótkotrwałym okresem pełnym wyrzeczeń, po którym następuje powrót do starych nawyków. Dbam o to by posiłki w jadłospisach dopasowane były nie tylko do potrzeb żywieniowych, ale również i do trybu życia, ilości wolnego czasu czy osobistych preferencji smakowych tak, aby dieta była łatwa w przygotowaniu, pyszna i by pacjent kontynuował ją dlatego, że mu odpowiada, a nie z przymusu. Staram się ponadto udzielać rad i wskazówek dotyczących gotowania, planowania zakupów, samodzielnego wybierania zamienników czy motywacji, która jest jednym z kluczowych elementów sukcesu.

W mojej ofercie znajdziecie:

 • Konsultacja dietetyczna 
  (Konsultacja trwa 50 minut.)
  Na pierwszej konsultacji - wywiad dietetyczny, analiza składu ciała, omówienie problemu żywieniowego i zaproponowanie dalszych rozwiązań - pacjent po wizycie otrzymuje drogą mailową listę zaleceń i schemat postępowania ustalony na wizycie oraz jadłospis, jeśli się na niego zdecyduje) Na kolejnych wizytach - monitorowanie postępów żywieniowych, edukacja żywieniowa, rozwiązywanie ewentualnych problemów czy trudności z utrzymaniem diety jakie u pacjenta się pojawiają.
   
 • Konsultacja psychodietetyczna
  (Konsultacja trwa 50 minut.) 
  Na pierwszej konsultacji - wywiad dietetyczny połączony z psychodietetycznym, omówienie problemu, analiza składu ciała (jeśli chce dokonać pomiarów - w przypadku konsultacji psychodietetycznej nie jest to konieczne i zależy od problemu z jakim przychodzi pacjent), pacjent po wizycie otrzymuje drogą mailową listę zaleceń i schemat postępowania ustalony na wizycie oraz jadłospis, jeśli się na niego zdecyduje). Na kolejnych konsultacjach omawiamy postępy pacjenta, rozwiązujemy bieżące problemy natury psychiczno-żywieniowej, uczymy pacjenta jak samodzielnie radzić sobie z trudnościami w tej sferze i jak je stopniowo eliminować.
   
 • Jadłospis 14-dniowy
  W pełni spersonalizowany jadłospis dostosowany do żywieniowych, zdrowotnych potrzeb pacjenta i jego preferencji smakowych czy logistycznych na 2 tygodnie. 
  Aby otrzymać spersonalizowany jadłospis należy odbyć konsultację dietetyczną.
   
 • Jadłospis 28-dniowy
  W pełni spersonalizowany jadłospis dostosowany do żywieniowych, zdrowotnych potrzeb pacjenta i jego preferencji smakowych czy logistycznych na miesiąc
  Aby otrzymać spersonalizowany jadłospis należy odbyć konsultację dietetyczną.


Do swojej pracy podchodzę z pasją i zaangażowaniem. Największą satysfakcję sprawiają mi sukcesy moich pacjentów i to gdy widzę, że potrafią po pewnym czasie samodzielnie radzić sobie z racjonalnym odżywianiem bez "gotowej rozpiski". Mam zatem nadzieję, że dzięki przestrzeganiu moich zaleceń oraz regularnym monitoringu postępów uda się Państwu osiągnąć oczekiwane efekty, budując przy tym nowe, lepsze nawyki żywieniowe i poszerzając wiedzę w tym zakresie dla uzyskania lepszego zdrowia, samopoczucia i komfortu życia.

Obszary konsultacji
Edukacja i doświadczenie

Ukończyłam studia licencjackie oraz magisterskie na kierunku Żywienie Człowieka i Dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu oraz studia podyplomowe na kierunku psychodietetyka na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Uważam, że połączenie psychologii i dietetyki daje najlepsze efekty, a holistyczne podejście do pacjenta i jego pełne zrozumienie jest niezbędne do uzyskania rezultatów, które są trwałe, a nie tylko chwilowe. Pasjonuje mnie wieloaspektowe podejście do odżywiania więc stale dokształcam się w tym zakresie. Regularnie uczestniczę w szkoleniach, śledzę najnowsze informacje oraz czytam artykuły naukowe i książki dotyczące szeroko pojętego zdrowia po to, aby stale być na bieżąco i dzięki temu oferować usługi na najwyższym poziomie. Jestem również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

 

Umów się online
Wizyta online
Czy wiesz, że ...

Nierozwiązane sytuacje konfliktowe mogą znacznie pogorszyć każdą relację. Aby oczyścić atmosferę w Twoim związku, umów się na terapię par. Dzięki temu załagodzisz konflikt oraz poznasz skuteczne metody rozwiązywania ich w przyszłości.

icon