icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna:  535 58 58 58
image
Konsultacja dietetyczna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Konsultacja (online) dietetyczna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)
icon 30 min      icon 80.00 zł
Jadłospis 14-dniowy
icon 20 min      icon 200.00 zł
Jadłospis 30-dniowy
icon 20 min      icon 350.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem dyplomowanym dietetykiem - pomagam osobom z wszelkimi zaburzeniami odżywiania. Pracuję zarówno z osobami dorosłymi, jak i z dziećmi. Pomagam osobom chcącym poprawić komfort swojego życia, a także tym, którzy zmagają się z powikłaniami w związku ze swoją nadwagą. 

Moim zdaniem skuteczne leczenie to takie, które koncentruje się na znalezieniu przyczyny, a nie tylko na zwalczaniu objawów. Do każdego pacjenta podchodzę w sposób indywidualny, gdyż uważam, że tylko takie nastawienie może pomóc zmienić nawyki żywieniowe. W swojej pracy koncentruję się na odzyskaniu przez pacjenta wewnętrznej równowagi, pełnej sprawności i osiągnięciu dobrej kondycji na długie lata.

Przygotowywane przeze mnie plany żywieniowe są dostosowane do potrzeb klientów. Jadłospisy są bardzo plastyczne i urozmaicone, więc każdy bez problemu dopasuje je do swojego trybu życia i preferencji smakowych - nie będzie się czuło potrzeby wracania do swoich starych nawyków. Udzielam także porad w kwestii zakupów spożywczych, zamienników i informacji na temat kaloryczności i wartości odżywczych posiłków.

Obszary konsultacji
Edukacja i doświadczenie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Ukończyłam studia na kierunku Żywienie Człowieka i Dietetyka. Jako że dietetyka i wszystko co z nią związane są moją ogromną pasją ciągle podnoszę swoje kwalifikacje. Zdecydowałam się na studia podyplomowe z zakresu psychodietetyki, gdyż psychologia i dietetyka ściśle się ze sobą wiążą. Wciąż rozwijam swoją wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach. Z zaciekawieniem śledzę najnowsze informacje z dziedziny oraz zapoznaje się z nowymi publikacjami i artykułami, aby czerpać wiedzę od najlepszych. 

Należę do Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej, aby pomagać w działaniach mających na celu poprawę jakości życia osób borykających się z celiakią i alergią na gluten. 
 

Gabinety, w których przyjmuje ten Specjalista:
Czy wiesz, że ...

Nierozwiązane sytuacje konfliktowe mogą znacznie pogorszyć każdą relację. Aby oczyścić atmosferę w Twoim związku, umów się na terapię par. Dzięki temu załagodzisz konflikt oraz poznasz skuteczne metody rozwiązywania ich w przyszłości.

icon