terapia dla każdego
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje psychologiczne
Możliwość umówienia konsultacji online
telefon do psychologa
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Skuteczna pomoc psychologiczna w każdej formie

Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali zostało stworzone z myślą o pomocy każdej potrzebującej wsparcia osobie. Nasza oferta jest skierowana do pacjentów z bardzo szerokiego spektrum problemów psychologicznych. Specjaliści centrum pomagają osobom cierpiącym na różnorodnego rodzaju zaburzenia i choroby o podłożu psychicznym, takie jak: depresja, nerwica, stany lękowe, bezsenność, problemy z relacjami z partnerem, problemy wychowawcze, zaburzenia odżywiania (bulimia, anoreksja, zanik apetytu, kompulsywne objadanie się),

Do kontaktu zapraszamy także każdego, kto ma inne problemy ze snem, nie radzi sobie z napięciem związanym z pracą, zauważył u siebie niepokojące objawy, trudności z koncentracją lub znajduje się w trudnej sytuacji życiowej. Wizyta u specjalisty może być doskonałym sposobem na pokonanie stresu związanego z rozpadem związku lub śmiercią bliskiej osoby. Specjaliści współtworzący zespół oferują profesjonalne wsparcie, które często odgrywa kluczową rolę w procesie pokonywania trudności. Dzięki pomocy naszych psychologów pacjenci mogą spojrzeć na sytuację, w której się znaleźli z zupełnie nowej perspektywy, co często pozwala im na odnalezienie równowagi wewnętrznej. Spotkanie z psychologiem mogą być także pomocne w sytuacjach, które nie są uznawane za kryzysowe, jednak z różnych powodów budzą lęk np. ciąża, zmiana stanowiska pracy w wyniku awansu lub przeprowadzka do nowego miejsca.

Indywidualne podejście do problemu podstawą skutecznej terapii

Sesje prowadzone przez ekspertów współtworzących Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali, dostosowane są do indywidualnych potrzeb i możliwości pacjentów. Oferujemy wizyty indywidualne, grupowe, terapię par oraz dzieci i młodzieży. Do każdego przypadku podchodzimy w sposób indywidualny, dobierając najlepszą metodę terapii do problemu, z jakim klient zgłosił się do naszej placówki. Aby osiągnąć jak najlepsze wyniki, nie wahamy się też przed sięganiem po nowoczesne sposoby leczenia, takie jak np. arteterapia. Wychodząc naprzeciw potrzebom, oferujemy również możliwość uczestniczenia w sesji online.

Data aktualizacji wpisu - 8 czerwca, 2023
Przeczytaj również
Chcesz z nami porozmawiać?

Umów wizytę i spotkajmy się razem

Umów wizytę
Redaktor

Redaktor

W Mentali pracujemy nad tym, aby wszystkie artykuły dostarczały Ci jak najszerszej i najkonkretniejszej wiedzy! Obserwuj nasze aktualności!

Pozostałe wpisy