terapia dla każdego
Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
konsultacje psychologiczne
Możliwość umówienia konsultacji online
telefon do psychologa
Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58

Wielu ekspertów w jednym miejscu – Centrum Mentali

Do Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali zgłaszają się pacjenci z różnymi problemami. Zajmujemy się leczeniem zaburzeń i chorób o podłożu psychicznym, pomagamy w trudnych sytuacjach życiowych, a także służymy wiedzą i radą w każdej innej kwestii psychologicznej. Zapraszamy zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież. Dbamy o to, by nasz zespół składał się z wyłącznie z ekspertów, posiadających bogate doświadczenie w swojej specjalizacji.
Mentali

Zespół wykwalifikowanych psychoterapeutów

Wśród współpracujących z nami psychologów znajdują się wyłącznie zweryfikowani, wysoko wykwalifikowani specjaliści, działający w dziedzinach:

  • Psychoterapii
  • Terapii dzieci i młodzieży
  • Terapii par i małżeństw
  • Terapii uzależnień
  • Interwencji kryzysowej
  • Poradnictwa seksuologicznego

Korzystając z doskonałego przygotowania merytorycznego, służymy pomocą wszystkim pacjentom. Do każdego przypadku podchodzimy z zachowaniem etyki i empatii.

Sporą grupą pacjentów zgłaszających się po wsparcie terapeuty są osoby zmagające się z nerwicami oraz zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi, stanami lękowymi lub depresyjnymi. Klienci wymagający profesjonalnego wsparcia zawsze otrzymają u nas pomoc, której potrzebują.

Zaburzenia odżywiania problemem XXI wieku

Niezwykle popularnym rodzajem spotkań z terapeutami w ostatnich latach są konsultacje dietetyczne. Wciąż rosnące tempo życia oraz presja ze strony społeczeństwa odnośnie wyglądu – z którymi trudno radzą sobie zwłaszcza osoby młode – czy stres związany z pracą zawodową, to tylko niektóre przyczyny problemów z odżywianiem. Pacjenci kontaktujący się z naszą placówką mogą liczyć na pomoc także ekspertów w dziedzinie leczenia zaburzeń łaknienia, takich jak anemia i bulimia. Służą oni wsparciem w przypadku spadku apetytu, a także osobom, które nie mogą poradzić sobie z kompulsywnym objadaniem się, czy uzależnieniem od słodyczy.

Data aktualizacji wpisu - 19 lipca, 2024
Przeczytaj również
Chcesz z nami porozmawiać?

Jako Psycholog Wrocław pomagamy w wielu problemach. Możemy spotkać się w naszym gabinecie lub online!

Umów wizytę
Redaktor

Redaktor

W Mentali pracujemy nad tym, aby wszystkie artykuły dostarczały Ci jak najszerszej i najkonkretniejszej wiedzy! Obserwuj nasze aktualności!

Pozostałe wpisy