icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna:  535 58 58 58
image
Psychoterapia indywidualna
icon 50 min      icon 150.00 zł
Interwencja kryzysowa
icon 50 min      icon 150.00 zł
Psychoterapia par i małżeństw
icon 60 min      icon 200.00 zł
Psychoterapia rodzinna
icon 60 min      icon 200.00 zł
Psychoterapia dzieci i młodzieży
icon 50 min      icon 150.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem pedagogiem oraz psychoterapeutą specjalizującym się w nurcie psychoterapii systemowej. Moją ogromną pasją jest pomaganie ludziom. Wspólnie z pacjentem identyfikujemy źródło problemu oraz znajdujemy najlepszy sposób jego rozwiązania. W pracy zależy mi na tym, aby chory pozbył się emocjonalnego dyskomfortu. Udzielam konsultacji psychoterapeutycznych dla dorosłych, a także nastolatków i rodzin. Specjalizuję się w psychoedukacji dzieci, młodzieży i rodziców. Dostarczam porad wychowawczych w związku z występującymi trudnościami. Pomagam osobom z depresją, stanami obniżonego nastroju i lękowymi oraz bezsennością. Zapewniam wsparcie psychologiczne, wytwarzając przyjazną i miłą atmosferę podczas każdego spotkania. Kieruję się takimi wartościami jak szacunek, neutralność i autentyczność. Do każdego pacjenta podchodzę w sposób indywidualny, gdyż wszyscy mają swoją odrębną historię. Staram się dobrać najlepsze i najskuteczniejsze w danym przypadku metody. W trosce o poczucie bezpieczeństwa i komfort pacjentów, przed pierwszą wizytą informuje ich, czego mogą spodziewać się podczas naszej współpracy, a jej formy są dopasowywane do aktualnych potrzeb. 
Posiadam gabinet prywatny, gdzie z mojej pomocy mogą skorzystać osoby dorosłe. Pierwsze 2-3 spotkania mają charakter zapoznawczy. 

Obszary konsultacji
Edukacja i doświadczenie

Studiowałam pedagogikę na Uniwersytecie Wrocławskim o specjalności poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna. W trakcie edukacji nauczyłam się lepiej rozumieć dzieci i młodzież, a także rodziców, często borykających się z problemami wychowawczymi. Ukończyłam także kurs podstawowy Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzin. Jestem członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej, a swoją pracę poddaję stałej superwizji. Swoje kompetencje podnoszę biorąc udział w dodatkowych szkoleniach, konferencjach i webinarach.

Doświadczenia zawodowe stopniowo zdobywałam pracując z dziećmi, ich rodzinami i opiekunami w szkole oraz w Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali
 

Czy wiesz, że ...

Agresywne zachowania dzieci i młodzieży często są niezwerbalizowaną prośbą o pomoc. Nie czekaj i umów swoją pociechę na spotkanie ze specjalistą. Dzięki temu możesz pomóc jej uniknąć poważnych problemów w przyszłości.

icon