icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna:  535 58 58 58
image
Sesja coachingowa
icon 50 min      icon 150.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem dyplomowanym coachem z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach kierowniczych i top managementu w instytucjach finansowych oraz ubezpieczeniowych. Pracuję z klientami stojącymi przed wymagającymi wyzwaniami w pracy lub przeżywającymi kryzys zawodowy. Pomagam osobom dorosłym, którzy pragną uczynić swoje życie bardziej zorganizowanym. 

W mojej pracy pomagam ludziom wzmacniać pewność siebie i budować odporność psychiczną. Prowadzę zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe, na których uczę, jak pokonywać wewnętrzne obawy i ograniczenia, aby nie bać się podejmować odważnych, stanowczych działań. Praca z drugim człowiekiem sprawia mi wiele radości. Od zawsze ciekawiły mnie myśli, uczucia, sposoby reagowania i postrzegania siebie, schematy zachowań oraz relacje międzyludzkie. Uważam, że każdy człowiek skrywa w sobie ogromny potencjał i podczas przeprowadzanych sesji dążę do tego, aby go uwolnić. Pomagam klientom lepiej zrozumieć siebie i otaczający ich świat. 

Sesje coachingowe są prowadzone w taki sposób, aby każdy podążał drogą zgodną z jego własnymi wartościami i zasadami. W swojej pracy bazuje na zasobach, które są w każdym człowieku i stawiam na wydobycie najlepszych cech i zachowań u swoich Klientów – pomagam stać się bardziej świadomym liderem, managerem czy rodzicem.

Obszary konsultacji
Edukacja i doświadczenie

Posiadam kwalifikacje z zakresu ekonomii, zarządzania i mediacji. Jestem absolwentką szkoły coachów w standardach ICF – nabyłam umiejętności nieustannego praktykowania autorefleksji, zrozumiałam rolę partnerstwa między coachem, a klientem oraz zdobyłam duże pokłady świadomości kulturowej, systemowej i kontekstowej.  Posiadam również wiedzę z zakresu psychologii pozytywnej. Na swojej ścieżce kariery miałam przyjemność prowadzić szkolenia ze sprzedaży przez wartości.

Swoje zdolności pracy z człowiekiem zawdzięczam ponad 20-letniemu doświadczeniu na stanowiskach kierowniczych w korporacjach finansowych i ubezpieczeniowych. W trakcie kariery zawodowej brałam także udział w prowadzeniu wielu projektów doradczych, w zakresie budowania strategii sprzedażowych, tworzenia modeli biznesowych oraz budowania zaangażowanych zespołów
 

Gabinety, w których przyjmuje ten Specjalista:
icon icon Wrocław - ul. Na Grobli 20/8
Czy wiesz, że ...

Każdy człowiek doświadcza zmian nastroju. Czasem przyjmują one jednak formę chorobową. Jeśli odczuwasz głęboki smutek, brak energii i chęć do wykonywania czynności, które kiedyś sprawiały Ci przyjemność, skonsultuj się ze specjalistą.

icon