icon Prowadzimy terapie dla dorosłych, młodzieży i dzieci
icon Możliwość umówienia konsultacji online
icon Rezerwacja telefoniczna: 535 58 58 58
image
Konsultacja psychologiczna
icon 60 min      icon 180.00 zł
interwencja kryzysowa
icon 60 min      icon 180.00 zł
konsultacja psychoterapeutyczna
icon 60 min      icon 180.00 zł
poradnictwo psychologiczne
icon 60 min      icon 180.00 zł
psychoedukacja
icon 60 min      icon 180.00 zł
psychoterapia indywidualna
icon 60 min      icon 180.00 zł
konsultacja online
icon 60 min      icon 180.00 zł
Kilka słów o mnie

Jestem psycholożką oraz psychoterapeutką w trakcie szkolenia w nurcie behawioralno-poznawczym. Pracuję głównie z osobami dorosłymi, cieszę się że mogę wspierać pacjentów w codziennych trudnościach. Podczas procesów, które prowadzę łączę elementy terapii, wsparcia psychologicznego oraz psychoedukacji.

Pracuję z osobami, które mają trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji, mają zaburzenia nastroju oraz trudności w sferze emocjonalnej, czują lęk, źle o sobie myślą.

Wiem, że każdy człowiek ma inne potrzeby i doświadczenia, dlatego w pracy, ważna jest dla mnie uważność, indywidualny stosunek do każdego człowieka, a także budowanie bezpiecznej relacji, w której jest przestrzeń na wyrażenie emocji, mówienie o trudnościach oraz na akceptację. 

Obszary konsultacji
Edukacja i doświadczenie

Jestem absolwentką Psychologii Uniwersytetu Zielonogórskiego. Obecnie uczę się w szkole psychoterapii Centrum CBT w Warszawie. Doświadczenie w pracy terapeutycznej zdobywam w Centrum Pomocy Psychologicznej - Spokojna Głowa we Wrocławiu. 

Swoje umiejętności rozwijałam również robiąc przygotowanie pedagogiczne oraz w pracy z dziećmi w spektrum autyzmu - w Punkcie przedszkolnym Promitis, a także podczas pracy z dziećmi w ottoprodent. 

Czy wiesz, że ...

Im szybciej zdiagnozuje się zaburzenia psychiczne, takie jak np. nerwice lub stany lękowe, tym większa jest szansa na całkowite wyleczenie. Nie czekaj i umów się na wizytę.

icon